Wpisz i naciśnij enter

Topánky k šatám. Prehľad topánok plochých a na podpätkoch

Topánky k šatám. Prehľad topánok plochých a na podpätkoch

Nízky podpätok, vysoký podpätok alebo pohodlný stĺpik? Dámske lodičky, elegantné sandále alebo klasické baleríny? Topánky k šatám sú samostatnou entitou. V šatníku každej ženy hrdo zaberajú poličku tesne pod šatami. Večernými aj plesovými. Letnými aj prázdninovými. Mini, midi, maxi. Kľúčom k úspechu je správna kombinácia pokladov z dolnej police a výber vhodného vrchu, z vyššej police. Aké topánky si teda zvoliť k šatám? 

LODIČKY DÁMSKE / MODEL 35054-54

Vysoké podpätky, kliny, káčatká: aké topánky zvoliť k šatám? 

Šaty a topánky, topánky a šaty. Sú duom, ktoré najkrajšie vyzerá spolu. Správne zvolená obuv nielenže dotvorí štylizáciu s šatami v hlavnej úlohe, ale predovšetkým dodá celku jedinečný charakter, štýl a výnimočný výraz. Trik bude spočívať v tom, aby sme vytvorili štylizáciu, v ktorej budú topánky ideálne pasujúce k šatám z jednej strany ich doplnkom, a z druhej strany akcentom priťahujúcim pozornosť a jedným z charakteristických prvkov štylizácie.

Vysoký podpätok - samozrejme - dodáva ženskosť, nie je to však jej determinant. Napriek tomu si veľa žien nedokáže predstaviť módnu štylizáciu bez toho, bez toho aby ju tvorili vysoké podpätky. Na druhej strane barikády sú však dámy, ktoré si nadovšetko cenia pohodlie a komfort, a túto si rozhodne nespojujú s podpätkom siahajúcim do neba. Vyvstáva teda otázka - či obutie plochých topánok k šatám môže byť tiež ženské, elegantné a štýlové. Samozrejme! Budú také štylizácie fungovať pri každej príležitosti? Samozrejme! Otázka znie - ako si zvoliť pohodlnú obuv pre šaty a čomu stojí za to venovať pozornosť? 

ŽIARIVÉ LETNÉ ŠĽAPKY DÁMSKE Z LÍCOVEJ KOŽE DO HORÚCICH DNÍ / MODEL 74042-58

Ploché topánky do šatov - ako ich nosiť? 

Milovníčky módy možno rozdeliť do dvoch táborov - prvý tvorí milovníčky ženských štylizáciou, ktoré nadovšetko stavajú módu. Druhým je ten, kde je určujúcim prvkom oblečenia predovšetkým komfort. Ako teda so sebou zladiť jedno aj druhé? Ploché topánky k šatám môžu byť zároveň mimoriadne módne a ženské ako aj jednoducho pohodlné. Ďalšia dilema sa týka dĺžky nohy, konkrétnejšie toho, že ju topánky s plochou podrážkou opticky skracujú. Koľko je v tom pravdy? Nič. Pri výbere plochých topánok k šatám Vám stačí opticky predĺžiť nohu pomocou niekoľkých trikov. Najjednoduchšou voľbou budú topánky svetlej, telovej farby (ktoré dokonale zapadajú do farebných trendov sezóny), ako aj topánky so špicatou špičkou. Pri výbere pohodlnej obuvi k šatám s plochou podrážkou sa môžete ľahko rozhodnúť pre módne baleríny s otvorenou pätou a ozdobnou gumou alebo klasické lordsy v béžovom odtieni. Všeyko to bude mimoriadne ženské, sľubujeme!

SANDÁLE DÁMSKE ELEGANTNÉ NA KRÁSNE LETNÉ OKAMIHY / MODEL 76039-61

Sandále k šatám: jeho veličenstvo - stĺpik 

Máte radi výšku? Pri chôdzi vo vysokých topánkach na podpätku - paradoxne - strácate sebavedomie a pohodlie? Brilantným riešením bude nahradiť vysoký podpätok stĺpikom, ktorý bude v budúcej sezóne triumfálny. Pri výbere dámskych sandálov k šatám si vyberte tie so zapínaním na členku - v tejto sezóne je to absolútny hit. Noha bude krásne vyzerať aj v sandáloch s prepletanými remienkami. Takéto módne viazanie alebo zapínanie okolo členku môže opticky skrátiť nohu. Túto nevýhodu môžeme šikovne zakryť výberom správneho strihu šiat. Keď si vyberáte sandále k šatám s viazaním okolo členka, zvoľte k nim šaty vo verzii maxi. Efekt môžete zosilniť výberom modelu so zvislými páskami alebo pruhmi. 

LODIČKY DÁMSKE / MODEL 35054-54

Topánky na stĺpiku k šatám: lodičky na špeciálnu príležitosť

Ak hľadáte elegantnejšiu a módnejšiu verziu topánok k šatám, zvoľte klasické lodičky na stĺpiku. Koniec koncov, sú synonymom nenútenej elegancie, jedinečného štýlu a triedy samej v sebe. Najuniverzálnejšie budú hladké lodičky v jednotných farbách. Ak chcete svojmu vzhľadu dodať šmrnc, vsaďte na tie s imitáciou krokodílej kože alebo tie z reliéfnej kože. Všimnite si, že v ponuke značky Wojas nájdete modely farebné, nasledujúce tohtoročnú módu. Sme si však dobre vedomí, že komfort používania by mal byť na rovnakej úrovni ako dizajn. Preto každý model vytvárame pomocou tradičných a remeselných výrobných postupov. Vďaka tomu vznikajú topánky na stĺpiku, ktoré spájajú najvyššiu kvalitu s jedinečným dizajnom. 

ŽLTÉ DÁMSKE LODIČKY Z KVALITNEJ LÍCOVEJ KOŽE / MODEL 35042-58

Pohodlné topánky k šatám: na nízkom podpätku až na vrchol. 

Coco Chanel hovorievala: „Udržujte vysoko podpätky, hlavu a svoje hodnoty.“ Takže, ak si obujem topánky na nízkom podpätku so šatami, môžem vyzerať rovnako žensky ako v topánkach na vysokom podpätku? Samozrejme! Potrebujete len vysoko hlavu a správne vybraný model topánok. Dámske lodičky na nízkych podpätkoch sú propozíciou pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť sebavedome a atraktívne. Pohodlné spoločenské topánky môžu zaujať svojou prírodnou krásou, štýlom a triedou, nie nevyhnutne výškou podpätku. Perfektné na každodenné použitie, aj na výnimočné príležitosti. Navyše budú skvelou alternatívou pre aktívne ženy, ktoré žijú v neustálom prospechu. Navyše výberom béžových topánok k šatám nohu opticky predĺžime a pridáme si tak niekoľko centimetrov.

wojas.sk
Poprzedni
wojas.sk
Pánska neformálna obuv. Ponuka pohodlných topánok na jar
Następny
Pánska neformálna obuv. Ponuka pohodlných topánok na jar