Dámska kolekcia

Kožené lodičky

144 produktov
Kategórie

Kožené lodičky – verný spoločník každej dámy

Poznáte ženskejšiu obuv než sú kvalitné dámske kožené lodičky? Tento druh topánok je synonymom ženskej elegancie a grácie. Aspoň jeden kvalitný pár v nadčasovom dizajne by v správne vyskladanom šatníku určite nemal chýbať.
V kolekcii Wojas si môžete vybrať z nápaditých modelov s rôznou výškou podpätku. Všetky sme pre vás ušili z kože prvotriednej kvality a nezabudli sme ani na pohodlie pri chôdzi, o ktoré sa postarajú mäkká kožená stielka a premyslený strih.

Dámske kožené lodičky by nemali chýbať v žiadnom šatníku

Čierne kožené dámske lodičky a malé čierne šaty. Legendárny outfit, ktorý vás rýchlo premení na zmyselnú dámu, nech už sa chystáte kamkoľvek. Model v tejto farbe je podľa módnych odborníkov must-have. Preto, ak by sa mal vo vašom šatníku nachádzať len jeden nadčasový pár kožených lodičiek, odporúčame vám ho zvoliť práve v tejto farbe.

No v posledných rokoch sa čoraz viac do pozornosti dostávajú aj modely v nude a béžových odtieňoch. Béžové kožené dámske lodičky majú taktiež rôzne možnosti využitia a sú vhodné aj na špeciálne príležitosti.

Za nás tvoria práve tieto dve farby pomyselný základ dámskeho šatníka, ktorý zachráni akýkoľvek outfit.

Nadčasová klasika, aj najnovšie módne trendy

V našej ponuke sme si pre vás pripravili pestrý výber. Svoje zastúpenie majú klasické modely, ale nechýbajú ani odvážne dizajny a farby. Naším cieľom je, aby si u nás ten pravý model našla každá dáma. Vyberať si vďaka tomu môžete z veľkej farebnej palety od klasických cez pastelové až po výrazné odtiene a svoje zastúpenie u nás majú aj rôzne výšky podpätku.

Viete ako v lodičkách na podpätku správne chodiť? Tipy ako na to, nájdete v našom blogovom článku: Ako chodiť na vysokých podpätkoch. Spoznajte osvedčené tipy.

Inšpirujte sa našou najnovšou kolekciou a rozšírte si svoj šatník o ikonické dámske topánky, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie