-20% s kódom STEP20
Pešo do leta 20% zľava pre členov klubu

* Ponuka platí pre prihlásených zákazníkov do 4.06 v predajniach WOJAS a na www.wojas.sk. Kód:STEP20

Dámske slnečníky

11 produktov
  • 1
  • z
  • 1

Dámske dáždniky skladacie – pomocníci do každej búrky

Dámske dáždniky skladacie sú verní spoločníci do každého dažďa. Kde sa dáždniky vzali? Kedy ich ľudia začali prvýkrát používať? To sú otázky, ktoré sme si kládli aj my, a preto sme sa na vec pozreli a pripravili pre Vás odpovede. Poďte spolu s e-shopom Wojas objavovať zaujímavosti o dámskych dáždnikoch skladacích a možno práve v rámci širokého výberu luxusných dámskych dáždnikov či množstva vysoko kvalitných talianskych kožených výrobkov nájdete ten správny pre Vás.

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden dámsky dáždnik skladací

Ľudia sa snažia ukryť pred nástrahami počasia od nepamäti. Prvé zmienky o existencii dáždnika pochádzajú zo starovekého Egypta, Grécka a Číny. Členovia kráľovských rodov a šľachty starovekého Egypta sa vyhýbali intenzívnemu slnečnému žiareniu, a to s pomocou prvotných dáždnikov – slnečníkov. Naopak, Číňania začali papierové dáždniky používať ako ochranu pred dažďom, preto ich voskovali a lakovali, a tak predlžovali ich životnosť.

Západná Európa začala dáždniky využívať podstatne neskôr. Bohaté dámy mali dáždnik ako neodmysliteľný doplnok ich dobového outfitu. V súčasnosti sa vyskytujú kvalitné dámske dáždniky z rôznych materiálov, ako aj mnohé druhy luxusných dámskych dáždnikov vyrobených v Európe, postačí iba nájsť ten, ktorý spĺňa Vaše preferencie.  

Ako si vybrať luxusný dámsky dáždnik podľa svojich predstáv

Hustý dážď obmýva okná a Vy potrebujete ísť do práce. To je ideálna chvíľa pre dámsky dáždnik skladací. Hoci sa na prvý pohľad môže javiť, že výber kvalitného dámskeho dáždnika nie je žiadna veda, opak je pravdou. Dôraz na také detaily, ako sú dáždniky, dámske peňaženky či opasky dámske dodáva každej vizáži úplne iný rozmer. E-shop Wojas ponúka vysoko kvalitné dámske skladacie dáždniky z plátna so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zabráni preniknutiu čo i len jednej kvapôčky.

Široké spektrum farebných kombinácii od burgundskej, cez tmavomodrú, až po béžovú dáva priestor na výber aj tým najprísnejším módnym kritičkám. Nezabudnite zohľadniť aj tvar rukoväti, aby sa Vám dámsky dáždnik skladací dobre držal, a zároveň Vám poskytol maximálnu ochranu pred búrkou. Doprajte si pocit sebavedomia v akomkoľvek počasí. Nahliadnite jedným očkom aj do ponuky aktuálnych prírodných produktov a rozšírte si šatník o ďalšie jedinečné kúsky, s ktorými Vás komplimenty neminú.

Cestovanie kvalitných dámskych dáždnikov k Vám domov

Vítame Vás v raji talianskych kožených výrobkov, ako aj ďalšieho sortimentu vyrobeného v Európe. E-shop Wojas je Vám k dispozícii so svojou ponukou prírodných produktov nielen počas dňa, ale aj v noci. Nakupujte výhodne z pohodlia domova, kedykoľvek na to dostanete chuť. Naplňte Váš nákupný košík dámskym dáždnikom skladacím, dámskou peňaženkou či opaskom dámskym a odmena vo forme dopravy zadarmo pri nákupe nad 30 € na seba nenechá dlho čakať. Určite nás nezabúdajte sledovať aj naďalej, keďže si pre Vás pravidelne pripravujeme mnoho zliav a výhod.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie