Pánska kolekcia

Pánske kožené tašky

36 produktov
Kategórie

Pánske kožené tašky a kabelky – elegancia pre každého muža

\Pánske kožené tašky sú nielen módny, ale najmä praktický doplnok. Aj to z nich robí dôležitú súčasť pánskeho outfitu. Aspoň jeden nadčasový model by preto nemal chýbať v šatníku žiadnemu štýlovému pánovi. V kolekcii Wojas sme si pre vás pripravili pestrý výber rôznorodých modelov, od malých praktických pánskych kožených kabeliek až po tašky väčších rozmerov.

Módny šmrnc skrížený s praktickosťou

Kožené kabelky pre mužov v sebe vyvážene kombinujú praktickosť, ktorá je pre pánov neoceniteľná, s premysleným dizajnom podľa najnovších módnych trendov. Výsledkom sú nápadité modely, ktoré krásne oživia pánsky outfit na rôzne príležitosti.

Medzi najobľúbenejšie modely určite patria praktické pánske kožené tašky na rameno. V našej kolekcii ich nájdete hneď v niekoľkých podobách navrhnuté tak, aby boli vhodné na nosenie do práce, ale zároveň vyzerali moderne aj s voľnočasovými outfitmi. Vybrať si môžete z modelov v nadčasových farbách ako je čierna, hnedá a modrá, ale nechýbajú ani nápaditejšie farebné prevedenia.

Pozrite si celú našu kolekciu pánskych kožených tašiek a kabeliek a vyberte si ten pravý model podľa svojich potrieb. A to či už hľadáte model na voľný čas, alebo praktický model do práce. Alebo pokojne aj jeden nadčasový kúsok, ktorý si hravo poradí s oboma príležitosťami.

Do práce aj na voľný čas

Dobre vieme, že u väčšiny pánov je vždy na prvom mieste praktickosť a až následne nasleduje štýl. Pri pánskych kožených taškách Wojas však tento kompromis robiť nemusíte. Všetky naše modely v sebe vyvážene kombinujú oba aspekty. A tak nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek model, poteší sa vaša praktická stránka aj módna duša.

Z modelov do práce dávame do pozornosti praktické pánske kožené aktovky, ktoré dodajú outfitu nenahraditeľný šarm a zároveň sú dostatočne priestranné na to, aby odniesli všetky vaše dokumenty, notebook a ďalšie potrebné veci.

Pánske kožené tašky rozhodne nemusia byť nudné. O tom, že praktickosť a móda môžu ísť ruka v ruke, vás rýchlo presvedčí naša aktuálna kolekcia. Nahliadnite medzi najnovšie módne trendy pre pánov ukryté v kolekcii Wojas a rozšírte si svoj šatník o novú praktickú a zároveň modernú pánsku koženú tašku. Jej kúpa vám bude vďaka kvalite použitých materiálov robiť radosť nasledujúcich niekoľko rokov. 

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie