Dámska kolekcia

Jarné, kožené dámske topánky

71 produktov
Kategórie
Vymazať filtre
Typ obuvi: Pružina

Dámske kožené jarné topánky – tá pravá obuv na prvé slnečné dni

Hneď, ako sa objavia prvé jarné dni, nastáva tá správna chvíľa na obnovenie šatníka a vytiahnutie jarných kožených topánok. V ponuke Wojas nájdete množstvo štýlových modelov, v ktorých si môžete vychutnať jarné prechádzky aj cestu do práce. Inšpirujte sa našou najnovšou kolekciou a vychutnajte si jar štýlovo a s úsmevom.

Jarné kožené dámske topánky vám zaistia pohodlie aj štýl

Hoci jarné slniečko je ešte zubaté, nastáva tá správna chvíľa vymeniť čižmy za pohodlné a moderné dámske kožené sneakersy. Práve tento druh jarných dámskych kožených topánok bude hrať túto módnu sezónu prvé husle. Aspoň jeden pár by preto určite nemal chýbať ani vo vašom jarnom šatníku.

Druhým horúcim trendom medzi jarnou obuvou pre túto sezónu sú jednoznačne kožené dámske mokasíny. Táto pohodlná obuv pripomínajúca trochu papučky sa skvelo nosí a ešte lepšie kombinuje. Rozumie si totiž s rôznymi módnymi štýlmi. Zachráni vás preto cestou do práce, ale aj na kávu s kamarátkami. Podľa najnovších módnych trendov sa stále nosí aj s ponožkami.

Ako si vybrať

Výber správneho druhu topánok na jar závisí najmä od príležitosti, na akú si vyberáte topánky. Vo všeobecnosti však platí, že aby sa vám vaše oblečenie dobre kombinovalo, mali by ste mať vo svojom šatníku aspoň jedny topánky na formálnejšie príležitosti a jeden neformálny model na každé ročné obdobie. Tohto odporúčania sa vám odporúčame držať aj pri výbere jarnej obuvi.

Našu kolekciu jarných dámskych kožených topánok sme vyskladali z modelov ušitých z kvalitných materiálov. Zamerali sme sa na vyváženú kombináciu najnovších módnych trendov s nadčasovosťou. Zastúpené sú modely bez podpätku na každodenné nosenie, aj zaujímavé modely na podpätku. Vykročte do novej módnej sezóny v nových kvalitných kožených topánkach.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie