Pánska kolekcia

Pánske kožené rukavice

3 produktov
Kategórie

Kožené rukavice pánske – ochráňte Vaše ruky pred zimou

Súčasťou šatníka každého správneho gentlemana by mali byť kožené rukavice pánske. Páni si to ani neuvedomujú, ale tak, ako svoje ruky chráni nežnejšie pohlavie, mali by na to dbať aj muži. Poznáte lepší spôsob ochrany Vašich rúk, ako s koženými rukavicami pánskymi? My veru nie, a preto Vám poskytujeme krátky náhľad o dôležitosti nosenia pánskych rukavíc na zimu a zároveň veríme, že práve v e-shope Wojas nájdete tie správne rukavice pre Vaše ruky.

Kožené rukavice pánske – odhalenie minulosti a súčasnosti

Rukavice pozostávajú z hlavnej časti a jednotlivých samostatných dielov na každý prst ruky. Môžu siahať na zápästie, ale aj vyššie, čím poskytnú ochranu rozsiahlejším častiam Vašich rúk. Predtým, ako ľudstvo začalo uprednostňovať ochrannú funkciu rukavíc, bol kladený dôraz najmä na ich estetický význam.

Objav rukavíc siaha do dávnych čias starovekého Egypta, ktorým je nález ľanových rukavíc v hrobke faraóna Tutanchamóna. V stredoveku boli rukavice súčasťou rytierskej výstroje. Významným obdobím bolo 20. storočie, kedy sa do popredia dostal ich ochranný význam. Vysoko kvalitné rukavice sú významné v mnohých sférach života ako je šport, kde pomáhajú najmä pri lepšom úchope, ale aj v mnohých pracovných oblastiach, akými sú medicína alebo laboratórne výskumy, kde sa využívajú latexové či gumové rukavice. O význame rukavíc nie je možné pochybovať, a preto si doprajte niektorý z talianskych kožených výrobkov z ponuky e-shopu Wojas a Vaša spokojnosť na seba nenechá dlho čakať.

Ako si vybrať kvalitné a spoľahlivé pánske rukavice na zimu

Pri výbere pánskych rukavíc na zimu je dôležité vedieť, že len vysoko kvalitné výrobky dokážu poskytnúť požadovanú ochranu pred nízkymi teplotami. Počas zimných mesiacov je pokožka rúk pravidelne vystavovaná chladu, preto stráca svoju hydratáciu a stáva sa citlivejšou a náchylnejšou na praskanie. Tomuto sa môžete vyvarovať nosením kožených rukavíc pánskych vyrobených v Európe. Prírodné produkty sú výsledkom spracovania kvalitných materiálov – najmä kože, sú nepremokavé, pevné a zahrejú aj najstudenšie ruky.

Pri výbere vhodného talianskeho koženého výrobku nachádzajúceho sa v e-shope Wojas odporúčame zohľadniť jeho kvality, ale aj Vaše osobné preferencie. Bez ohľadu na to, či ste fanúšik lyžovania, alebo máte radšej zimné prechádzky mestom plným vône vianočného punču a škoricových dobrôt, v našej ponuke nájdete široké spektrum prírodných produktov vhodných na každý zimný okamih.

Nakupujte s úsmevom, nakupujte kožené rukavice pánske online

Nakupovanie je výsadou žien, to ale neznamená, že aj páni by si ho nemohli užiť. E-shop Wojas dbá na komfort pri nákupe kožených rukavíc dámskych a pánskych vyrobených v Európe. Využite na nákup ktorúkoľvek voľnú chvíľu cez deň či v noci a nezabúdajte pritom na to, že veľké nákupy sa u nás oplatia – nakúpte za viac ako 30 € a dopravu máte zadarmo. Sledujte náš e-shop a nezmeškajte žiadnu zľavu a výhodu, ktorú máme pre Vás pripravenú. Tešíme sa na Vás.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie