Pánska kolekcia

Pánska kožená treková obuv

11 produktov
Kategórie

Pánska treková obuv do jednoduchých i náročnejších terénov

Vyberte sa na dobrodružný výlet do hôr alebo do lesa s tými správnymi trekovými topánkami. Pánska treková obuv udrží Vašu nohu stabilnú počas prechádzky po nenáročnom teréne, ale aj pri zložitejšom výstupe. Vyberte si v e-shope Wojas pánsku trekingovú obuv presne podľa Vášho vkusu.

Pánska trekingová obuv ako dôležitá súčasť vybavenia na turistiku

Zbaľte veci do batohu, pohodlne sa oblečte a obujte a vydajte sa na dobrodružný trek preskúmať krásy našej či zahraničnej prírody. Správna výbava na turistiku a správna pánska trekingová obuv je základom úspešného zdolania akéhokoľvek terénu.

V e-shope Wojas nájdete pánsku trekovú obuv rôznych veľkostí v rôznych prevedeniach, ktorá udrží Vašu nohu v suchu, pohodlí a stabilnú aj počas náročnejších výstupov. Každý správny turista totiž vie, že skvelý trek začína tou správnou obuvou.

Pánska treková obuv na turistiku každej náročnosti

Pánske trekové topánky sú neodmysliteľnou súčasťou každého správneho turistu, ktorý sa chytá zdolať aj tie najnáročnejšie horské chodníčky. Tento typ obuvi by nemal chýbať tak u začínajúcich, ako aj u skúsenejších turistov. Vhodná trekingová obuv zabezpečuje nohám v náročnom teréne maximálne pohodlie a stabilitu, takže môžete dať navždy zbohom nepríjemným otlakom alebo odreninám či bolestiam chodidla.

Treková obuv pánska v e-shope Wojas je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov. Topánky sú z kvalitnej prírodnej kože a vysoko kvalitnej umelej hmoty vyrobenej pokročilou technológiou. Dokonale tlmia nárazy a sú vhodnou obuvou aj do tých najnáročnejších terénov. Vďaka kvalitnej membráne dovnútra neprenikne ani kvapka. Membrána zamedzuje poteniu nôh, takže budú chodidlá stále môcť voľne dýchať.

Ako si vybrať tie správne pánske trekové topánky

Nízke modely pánskej trekovej obuvi z e-shopu Wojas sú vhodné na bežné nosenie a do ľahkého terénu. Môžete ich využiť napríklad na dobrodružné prechádzky po našej krásnej prírode. Vysoké trekingové topánky pánske dokonale udržiavajú stabilitu chodidla a sú vhodné na výlety do hôr a náročnejšie túry.

Pánska treková obuv môže poslúžiť aj ako zimná športová obuv do mestského prostredia. Udrží nohu v teple a suchu. Vďaka spodku vyrobenému z kvalitnej a odolnej umelej hmoty zaistí nohe stabilitu aj na klzkom povrchu. Môžete ju nosiť s riflami či teplákmi a športovou zimnou bundou.

Pohodlný nákup pánskej trekingovej obuvi v e-shope Wojas

Vďaka nákupu v e-shope Wojas sa na dobrodružnú trekingovú výpravu budete môcť vydať už čoskoro. Nákup pánskej trekingovej obuvi je nielen extrémne pohodlný, ale aj maximálne jednoduchý. Navyše, pri nákupe nad 30 € máte poštovné v rámci celého Slovenska zadarmo. Ušetriť môžete aj s našimi zľavami, na ktoré sa nemusíte tešiť iba po skončení sezóny. Prajeme Vám príjemné nakupovanie a veľa šťastných nachodených kilometrov!

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie