Ak chcete vytvoriť niečo dokonalé potrebuje čas, presnosť a skúsenosti. Ak chcete vytvoriť jeden pár kožených topánok, budete potrebovať veľa rúk skúsených remeselníkov, niekoľko hodín práce a vášne. Bežná obuv sa stáva malým dielom - najvyššej kvality. Pozrite si najnovší film s Agnieszkou Kaczorowskou

čas

Vytvorenie jedného páru topánok je zložitý proces, ktorý vyžaduje najmenej dve celé hodiny práce. Proces pozostávajúci z niekoľkých etáp, aby sa dokonalý hotový výrobokmohol dostať do rúk našich zákazníkov.

Tradícia

Už takmer 30 rokov vytvárame obuv len v Poľsku, pričom sme udržiavali tradičné remeselné techniky. Našimi zamestnancami sú celé rodiny, ktoré si z generácie na generáciu podávajú poznatky o umení tvorby kožených výrobkov.

Kvalita

Kože, z ktorých vyrábame výrobky z kože, pochádzajú výlučne z európskych výrobcov. Staráme sa o kvalitu a kvalitu ostatných materiálov na najvyššej úrovni. Pred dosiahnutím konečnej produkcie ich testujeme z hľadiska odolnosti a správania sa s rôznymi faktormi.

Pohodlie

Okrem kvality spracovania a dizajnu sa zameriavame na pohodlie. Chceme, aby ste sa cítili veľmi dobre v našich topánkach. Nechajte svoje nohy cítiť sa pohodlne pri nosení v každej situácii. Pre milovníkov komfortu sme vytvorili rad topánok s technológiou OVERFLEX OVERFLEX.

Stavte na tradíciu, kvalitu a pohodlie..

#WearWojas

Ak chcete vedieť viac, sledujte nás na stránkach Instagram a Facebook
Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie