Odporúčané prostriedky

Aby ste boli spokojní s používaním nami vyrobenej obuvi, dodržiavajte nižšie uvedené pokyny a zásady používania a starostlivosti o obuv.

Lícová useň (s prírodným lícom) - špinu na povrchu topánok čistite handrou navlhčenou vodou a po vysušení v pokojovej teplote naneste rovnomernú tenkú vrstvu krému na obuv v súlade s farbou obuvi a po niekoľkých minútach leštite obuv mäkkou kefou.
Odporúčané prostriedky: Krém, tekutý prostriedok, vosk a živica.

Velúrová a nubuková useň - Vrch obuvi čistite špeciálnou gumovou kefou. Na údržbu používajte prostriedky v spreji pre velúr a nubuk.
Upozornenie! Nepoužívajte krémy na obuv.

Odporúčané prostriedky: Sprej Ravi-Vant alebo prostriedok na čistenie semišu Suede, odporúča sa pravidelnú impregnáciu prostriedkom Aniti-Acqua.

Usne Pull up a Crazy Horse - špinu na povrchu topánok čistite handrou alebo hubkou navlhčenou vodou a po vysušení v pokojovej teplote rovnomerne naneste vrstvu mastného prostriedku v spreji alebo naneste masť.
Odporúčané prostriedky: Masť alebo krém na obuv.

Useň Bufflo - Mastné škvrny (oleje, masti atď.) nie je možné odstrániť, ostatnú špinu odstráňte len čistou, jemne vlhkou handrou.
Odporúčané prostriedky: krém na obuv typu Bufflo.

Florentique (lakovaná) - špinu na povrchu topánok čistite handrou alebo hubkou navlhčenou vodou a po vysušení v pokojovej teplote rovnomerne naneste tenkú vrstvu transparentného voskového krému na obuv.
Môžete leštiť mäkkou kefou.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie