Pánska kolekcia

Pánske kožené tenisky

50 produktov
Kategórie

Pánske tenisky na každý deň v týždni – Wojas

Pánske tenisky sú symbolom pohodlia, ktoré si môžete dopriať každý deň. Vyberte si v e-shope Wojas elegantné tenisky na bežné nosenie do práce či športové tenisky na prechádzky v prírode a po meste.

Pánske tenisky vyrobené v Európe ako symbol luxusu

V e-shope Wojas ponúkame pánom vysoko kvalitné tenisky, ktoré boli vyrobené v Európe. Primárne ide o prírodné produkty a talianske kožené výrobky, ktoré sú synonymom kvality a luxusu. Budete sa v nich cítiť nielen komfortne, ale aj štýlovo. Pánske tenisky sú pohodlná obuv vhodná na každodenné nosenie. Zo začiatku boli tenisky určené najmä pre športovcov, no dnes sú športové tenisky už samostatná kategória. Musia totiž spĺňať iné, ďaleko prísnejšie požiadavky, ako obuv na bežné nosenie.

Pánske tenisky a botasky – aký je medzi nimi rozdiel?

Pri športovej obuvi sa môžete často stretnúť aj s pojmom botasky. Prvé tenisky boli od tých dnešných na míle vzdialené, pretože išlo len o plátenú obuv s gumovou podrážkou. Firma Botas ale začala vyrábať športovú obuv, ktorá sa už podobala na dnešné moderné tenisky. Botasky teda dostali názov podľa spoločnosti, ktorá ich vyrobila. Tento pojem sa dnes používa v podstate ako synonymum tenisiek, takže oba názvy označujú modernú športovú obuv.

Športové či elegantné tenisky – ako si vybrať

Tenisky pánske na bežný deň do práce, prechádzku alebo na výlet zrejme väčšina pánov už vlastní. Iné očakávania však máte od obuvi na jar a leto a iné počas daždivej jesene. Na teplejšie obdobie voľte pánske poltopánky vyrobené z priedušných materiálov, aby sa Vám v nich príliš nepotili chodidlá. Do nepriaznivejšieho počasia sa viac hodí vode odolný materiál, pokojne môžete zvoliť aj vysoko kvalitné elegantné kožené tenisky z e-shopu Wojas. Aby tenisky neprepúšťali vodu, odporúčame Vám ich naimpregnovať. V oboch prípadoch je ale základom kvalitná podrážka, ktorá by mala byť dosť pružná a zároveň pevná.

Čo sa týka farby a štýlu, vyberajte si to, čo sa najviac hodí k Vašej osobnosti. Občas však nezaškodí vykročiť zo svojej komfortnej zóny a vyskúšať niečo nové a ultra moderné. Ak sa rozhodnete pre kvalitnú a drahšiu obuv, siahnite po teniskách, ktoré sú pre Vás nositeľné každý deň. Nezáleží na tom, či to budú jednoduché čierne plátenky, alebo niečo športovejšie vo výraznej kombinácii aj viacerých farieb. Športové tenisky Vás radi ponesú na prechádzke parkom, alebo počas športových firemných osláv.

Pohodlný nákup obuvi v e-shope Wojas

Väčšina mužov nemá nakupovanie príliš v obľube. Dnešná doba však praje komfortným nákupom z domu. E-shop Wojas preto ponúka nevídané možnosti aj v oblasti pánskej obuvi. Prinášame Vám možnosť pokojne si vybrať ten správny model, ktorý Vám bude doručený až domov. Máme pre Vás aj ďalšie skvelé správy – objednávky nad 30 € sú doručované úplne zadarmo. Vysoko kvalitné prírodné produkty tak prídu priamo za Vami. Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie