Kolekcia Dámske

Dámske tenisky

31 produktov
Všetko Balerínky Espandryle Mokasíny Na podpätku Slip-on Sneakersy Šnurovacie Tenisky Trekking Ostatné
  • 1
  • z
  • 1

Dámske tenisky na šport aj prechádzku po meste

Dámske tenisky prenikli v posledných rokoch zo športového sveta do každodenného života moderných žien. Obujte si pohodlné značkové tenisky z e-shopu Wojas, ktoré môžete nosiť v podstate kamkoľvek – do práce, na kávu s kamarátkou či do fitka. Zrejme by ste len ťažko hľadali pohodlnejšiu obuv, v ktorej vydržíte aj celý deň.

Vysoko kvalitné dámske tenisky pre moderné ženy

Najväčšou výhodou dámskych tenisiek je jednoznačne komfort. Nezáleží na tom, či hľadáte dámske poltopánky na šport alebo voľný čas, prioritou by mala byť kvalita. Tá býva zárukou dlhšej životnosti, komfortu a v prípade športu aj bezpečnosti. Opomenúť nesmieme ani dizajn. V tomto smere je ponuka v našom e-shope Wojas naozaj obrovská. Na svoje si príde každá žena, ktorá uprednostňuje značkové tenisky, rôzne dizajnérske kúsky, ale tiež niečo klasickejšie a nenápadnejšie. Všetky naše produkty sú talianske kožené výrobky vyrobené v Európe.

Dámske tenisky k sukni – áno či nie?

Dámske tenisky môžete nosiť naozaj kamkoľvek, pokojne aj do práce, ak Vám to dresscode dovoľuje. Oceníte ich najmä vtedy, keď ste celý deň na nohách a chcete telu poskytnúť lepšiu oporu a pohodlie. Nemusíte ich pritom kombinovať iba s nohavicami. Dámske tenisky k sukni sú dnes úplne bežná kombinácia, ktorá je nadčasová a trendy. Ocenia ju najmä moderné ženy, ktorých práca si vyžaduje časté chodenie. Kombináciu tenisiek k sukni si však môžete zvoliť aj na prechádzku, alebo na rande.

Dámske tenisky a dámske botasky – aký je medzi nimi rozdiel?

Okrem dámskych tenisiek sa môžete často stretnúť aj s výrazom dámske botasky. Botasky aj tenisky označujú športovú obuv. V minulosti boli tenisky len plátená obuv s gumovou podrážkou. Moderné a kvalitné tenisky, ktoré poznáte aj ako botasky, preslávil ich výrobca a tento názov akosi zľudovel.

Ako si vybrať značkové tenisky, ktoré Vám pristanú

Pokiaľ chcete obuv na šport, venujte výberu väčšiu pozornosť ako teniskám na bežné nosenie. Dámske tenisky na beh treba vyberať aj podľa toho, ako často beháte, akým štýlom a po akom povrchu. Ide totiž najmä o zdravie. Beh po teréne si vyžaduje iné tenisky ako beh po asfalte. Voľba nevhodnej obuvi môže prispieť napríklad k bolesti kolien.

Iné požiadavky sú, samozrejme, kladené aj na fitness tenisky. Vždy si preto vyberajte dámske tenisky, ktoré sú určené na danú aktivitu. Pri výbere tenisiek by Vás nemala odradiť ani vyššia cena, pretože je odrazom kvality materiálu a prevedenia. V praxi to znamená, že z tenisiek sa budete tešiť aj niekoľko rokov, pričom budú stále vyzerať dobre.

Oplatí sa kupovať dámske tenisky v e-shope?

Určite áno. Aj keď nemáte možnosť si ich vyskúšať ako v kamennej predajni, vždy máte možnosť ich vrátenia. Navyše, aby bol pre Vás nákup v e-shope Wojas ešte príjemnejší, ponúkame aj rôzne sezónne zľavy či iné výhody, ako je napríklad doprava nad 30 € zadarmo. Prajeme Vám príjemné nakupovanie Vašich nových kvalitných prírodných produktov!

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie