Dámska kolekcia

Kožené tenisky dámske

25 produktov
Kategórie

Kožené dámske tenisky – spoločnosť nielen na šport a voľný čas

Štýlové kožené dámske tenisky predstavujú pohodlnú módnu klasiku, ktorá by nemala chýbať v šatníku žiadnej dáme. A to či ste športovkyňa, alebo skôr obľubujete elegantný štýl obliekania. 

V kolekcii Wojas sme si pre vás pripravili široký výber atraktívnych modelov ušitých z kože prvotriednej kvality s dôrazom na každý detail. Vybrať si tak môžete z nápaditých modelov, ktoré však majú jedno spoločné – pohodlnosť.

Kožené tenisky ľahko skombinujte s rôznymi štýlmi oblečenia

Pri slove tenisky si väčšina z nás predstaví biele kožené dámske tenisky. Práve táto farba patrí už dlhé roky medzi najvyhľadávanejšiu farbu. Nie je to nič prekvapivé. Ľahko sa kombinuje, pôsobí sviežo a moderne. Ak by sa vo vašom šatníku mal nachádzať len jeden model, odporúčame vám zvoliť túto farbu.  

No v našej ponuke nájdete aj modely v iných farbách. Nebojte sa vyhrať a oživte si svoj outfit modelom v netradičnej farbe. Skvelou voľbou môžu byť metalické odlesky ako je strieborná a zlatá. 

Posledné roky dýchajú koženým teniskám na chrbát aj dámske kožené sneakersy, ktorých strih je o niečo elegantnejší. Kombinovať ich v šatníku môžete takmer rovnako, no celkové vyžarovanie bude o niečo jemnejšie.

Pohodlie na každom kroku

Či už si dámske kožené tenisky obujete k rifliam, sukni, šatám alebo hoc aj teplákom, jedným si môžete byť istá. Na každom kroku sa vám v nich bude vykračovať ako v papučkách. A zároveň, ako príjemný bonus navyše, budete v nich vyzerať štýlovo. Outfity s týmto druhom topánok sú totiž nápadité a ponúkajú rôzne možnosti na kreativitu. Nebojte sa preto odviazať a podčiarknuť svoju individuálnu osobnosť. Kombinácia so sakom či košeľou? Všetko je dovolené.

Rovnako ako všetky kožené dámske poltopánky Wojas, aj tenisky sú vyrobené z kože najvyššej kvality. Pozrite si celú našu ponuku a rozšírte si svoj šatník o pohodlné a nadčasové topánky.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie