Používanie obuvi

1. Prosíme, aby ste vyskúšali obuv pred kúpou, lebo len to garantuje vhodný a správny výber veľkosti obuvi prispôsobenej k Vaším chodidlám a tým aj pohodlie ich použitia.

2. Počas obúvania a vyzúvania obuv by mala byť rozšnurovaná.

3. Poriadne zošnurovaná obuv zabezpečuje pred otieraním chodidiel a rýchlym zničením podšívky.

4. Na koľko je to možné, vyhýbajte sa premočeniu koženej obuvi. Prírodná useň použitá na výrobu obuvi, nie je rovnorodý materiál, jej prirodzenou vlastnosťou je schopnosť absorbovať a prepúšťať vodu. Táto schopnosť garantuje skvele hygienické vlastnosti, s ktorými sa nestretneme v prípade iných materiálov, ale vadou usne je obmedzená odolnosť voči vode. Každé premočenie obuvi má vplyv na zhoršenie jej výzoru a vlastnosti usne. (V žiadnom prípade obuv nesmie sa prať).

5. Správne vysušenie premočenej obuvi je možné len v pokojovej teplote. Pre zabezpečenie obuvi pred deformáciou odporúča sa použiť kopytá alebo vyplniť obuv mäkkým papierom. (Pamätajte, aby na sušenie nepoužívať feny, radiátory, ani iné spotrebiče tohto typu, lebo sušenie obuvi vo vysokých teplotách môže viesť k jej zničeniu).

6. Pamätajte o tom, aby obuv používať v súlade s jej určením. Pripomíname, že spoločenská obuv nie je vhodná na športovanie a zaoberanie sa turistikou, nesmie sa ju používať aj ako pracovnú obuv.

7. Čistenie a pravidelná starostlivosť o obuv garantuje jej trvalosť a estetický výzor v počas jeho používania.

8. Odporúča sa pravidelnú starostlivosť o obuv pri použití správnych prostriedkov pre každý druh usne (druh usne sa nachádza na obale). Spôsoby udržby a čistenia a druh ošetrovacích prostriedkov je uvedený na druhej strane letáka.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie