Dámska kolekcia

Dámske kožené kabelky

229 produktov
Kategórie

Kožené dámske kabelky – nenahraditeľný spoločník každej ženy

Kvalitná kožená kabelka to je nepísaný základ každého dámskeho šatníka. Aspoň jeden model v neutrálnej farbe by vám preto určite nemal chýbať. V ponuke Wojas nájdete pestrý výber modelov rôznych veľkostí, farieb, tvarov a štýlov, vhodných na rôzne príležitosti. Všetky sú vyrobené z kvalitnej kože a sú zárukou štýlu, ktorý bude ozdobou vášho šatníka dlhé roky.

Dokonalá dámska kožená kabelka: od elegancie po praktickosť

Dokonalá dámska kožená kabelka môže mať pre každého inú podobu. A práve táto rôznorodosť a pestrosť je charakteristická aj pre našu kolekciu dámskych kabeliek. Či už teda hľadáte malú koženú kabelku na špeciálnu príležitosť, či veľkú praktickú koženú shopper bag, máte si z čoho vyberať.

Nechýba ani široký výber veľkých kožených kabeliek skvelých na každodenné nosenie a praktické dámske kožené ruksaky, ktoré sú nielen šetrné k chrbtu, ale aktuálne aj veľmi moderné.

Naša kolekcia ukrýva množstvo prepracovaných kúskov, vyrobených z kože prvotriednej kvality. S koženou kabelkou Wojas váš šatník získa nový stavebný prvok pre rôzne príležitosti.

Odnesie všetko potrebné, aj dodá bodku za outfitom

Praktický model na každodenné nosenie by mal v sebe kombinovať väčšie rozmery a nadčasový, ľahko kombinovateľný dizajn. Presne také sú napríklad naše kožené crossbody kabelky, ktoré sa vám budú pohodlne nosiť a skvelo kombinovať s väčšinou oblečenia z vášho šatníka. Ak navyše siahnete po niektorej z neutrálnych farieb a vyberiete si napríklad z dámskych čiernych kožených kabeliek, získate dokonalý základ šatníka.

V letných mesiacoch a k svetlejším outfitom rovnako dobre poslúži niektorý z modelov béžových dámskych kožených kabeliek. Práve tieto dve spomínané farby sú nepísaný must-have do šatníka a dokážu uspokojiť potreby väčšiny outfitov.

No pri týchto farbách naša ponuka nekončí. Vybrať si môžete aj z rôznych výrazných farieb a do detailu premyslených modelov, ktoré už na prvý pohľad oživia váš outfit a budú neprehliadnuteľné. A vy tiež.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie