Dámska kolekcia

Dámske veľké kožené kabelky

46 produktov
Kategórie

Veľké kabelky dámske ideálne do práce aj na nákup

Veľké kabelky sú obľúbené najmä u žien, ktoré si nevystačia iba s malou kabelkou na základné veci. Ak ste celý deň mimo domu, je celkom pochopiteľné, že so sebou potrebujete mať viac, ako iba peňaženku, kľúče a mobil. Ako si správne vybrať veľkú koženú kabelku z e-shopu Wojas?

Vysoko kvalitné veľké kabelky vyrobené v Európe

Pri nákupe nám čoraz viac záleží na tom, kde a za akých podmienok bol produkt vyrobený. Výnimkou nie sú ani kabelky veľké. V Európe platia prísnejšie normy a netýka sa to iba kvality výsledného produktu. Ide aj o práva zamestnancov a podmienky, v ktorých pracujú, o životné prostredie a, v neposlednom rade, aj napríklad o ochranu spotrebiteľa v prípade reklamácie. Určite nespravíte chybu, ak si kúpite talianske kožené výrobky z e-shopu Wojas a investuje tak do vysoko kvalitnej veľkej koženej kabelky, ktorá Vám vydrží dlhé roky.

Či už potrebujete veľké kabelky do práce alebo na voľný čas, kvalita je nielen vidieť, ale aj cítiť, najmä ak ide o veľké kabelky z pravej kože. Práve kožené kabelky patria medzi módne doplnky s najvyššou kvalitou a najdlhšou životnosťou. V tomto prípade si treba dávať obzvlášť veľký pozor, od koho kabelku kúpite. Ani kvalitná koža nemusí uspokojiť Vaše nároky, ak nebudú dámske kabelky veľké precízne spracované. Investíciu do nadčasovej koženej kabelky Wojas určite neoľutujete.

Druhy veľkých kožených kabeliek, ktoré nájdete v e-shope Wojas

Keď sa povie veľká taška, väčšine sa zrejme vybaví veľká kabelka cez rameno, tzv. shopper bag. Ako už vyplýva z názvu, podobá sa na nákupnú tašku. Shopper bag má spravidla dve dlhšie ušká, zapínanie na zips alebo na magnet. Je ideálna na každodenné nosenie do práce aj do školy, zmestí sa Vám do nej aj menší nákup. Tento typ je dosť veľký na to, aby sa Vám do nej zmestil aj formát A4, čiže všetky potrebné dokumenty. K veľkým taškám cez plece patria aj tzv. duffel bag, ktoré vzhľadom pripomínajú športové alebo cestovné tašky. Samozrejme, v e-shope Wojas nájdete aj vysoko kvalitné a vkusné veľké kožené kabelky na rôzne príležitosti. Spomenúť môžeme aj messenger bag, pretože sa dajú kúpiť v rôznych veľkostiach. Takéto kabelky majú nastaviteľné ramienko a dajú sa nosiť na pleci. Pokiaľ nie ste fanúšičkou veľkých kkabeliek, pozrite si našu ponuku praktických ľadviniek dámskych.

Veľké kabelky shopper bag sú praktickou voľbou

Pre niektoré dámy sú jasná voľba veľké kabelky do práce, ktoré sa nosia na pleci, teda shopper bag. Bez pochýb je tento typ obľúbený, pretože vyzerá elegantne a takúto kabelku môžete nosiť v podstate kamkoľvek. Ide o praktickú kabelku, ktorá s Vami môže ísť nielen do práce, ale aj na prednášku, na konferenciu či na nákup. Zaručene sa Vám do nej zmestí všetko, čo potrebujete mať pri sebe, ak ste celý deň mimo domu. Ak si vyberiete dizajnovo jednoduché veľké kabelky cez rameno v neutrálnej farbe ako je čierna, hnedá, sivá alebo béžová, hodí sa k väčšine Vašich outfitov.

Dámske kabelky veľké na víkendový pobyt

Veľké kabelky cez rameno typu duffel bag sú ideálny spoločník na víkendový pobyt alebo krátku pracovnú cestu. Zbalíte si do nich tie najnutnejšie veci, ktoré potrebujete na kratšiu cestu, ale samozrejme je vhodná aj na bežné každodenné nosenie. Ak si vyberiete elegantný kožený model, získate univerzálnu tašku vhodnú k rôznym outfitom. Samozrejme sú dostupné aj športovejšie veľké dámske kabelky zo syntetických materiálov, s ktorými môžete chodiť aj na tréningy, pretože sa Vám do nich pohodlne zmestia veci na cvičenie aj osobné veci. 

Ako si vybrať veľkú kabelku, ktorá Vám padne ako uliata

Okrem druhu kabelky sú pri výbere dôležité aj ďalšie parametre, ako napríklad materiál či farba. Dámske kabelky veľké sú spravidla určené na bežné denné nosenie, prípadne sa do nich zbalíte na víkendový výlet. Podľa toho si vyberajte rozmer a tvar kabelky. Veľké kabelky cez rameno vyrobené z kože sú trvácne, nepremokavé a vyzerajú luxusne. Hoci cenovo dostupnejšie sú veľké kabelky cez plece z umelej kože alebo iných syntetických materiálov, nemusí ísť vždy o dlho trvácne prírodné produkty. Veľká kožená kabelka by mala mať farbu, ktorá sa ľahko zladí s každým oblečením. Na každodenné nosenie je vhodná univerzálna farba ako čierna, hnedá, béžová či sivá. V e-shope Wojas však nájdete aj rôzne dizajnérske kúsky a farebné variácie. Nezabudnite si do nich prihodiť aj štýlovú dámsku peňaženku.

Vyskúšajte pohodlný nákup veľkých kabeliek online

Aby ste si pohodlne vybrali dámske kabelky z e-shopu Wojas, nemusíte nikam chodiť. Nákup online Vám umožní v pokoji sa rozhodnúť a prezrieť si najrôznejšie kabelky, z ktorých si vyberiete tú, ktorá Vám padne do oka a bude najlepšie spĺňať Vaše predstavy. Pri nákupe nad 30 € máte dopravu zadarmo a tešiť sa môžete aj na rôzne zľavy a výpredaje, ktorých nájdete v našom e-shope neúrekom. Prajeme Vám príjemný nákup novej veľkej kabelky!

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie