Dámska kolekcia

Dámske kožené boty chelsea

38 produktov
Kategórie

Dámske chelsea boots – netradične tradičné a dokonale štýlové

Chelsea boots sú vysoko kvalitné topánky, dokonale štýlové, vhodné do sychravého počasia, ale aj na dlhé prechádzky mestom. Takže hneď ako začne klopať jeseň na dvere a stromy strácajú korunu listov, hľadáme v obchodoch práve tento typ obuvi. Vhodné sú pre štýlovú dámu, ktorá si potrpí na jedinečné outfity s kúskom extravagancie. Netreba teda zabúdať, že ponuka e-shopu Wojas je naozaj bohatá na výber vysoko kvalitných talianskych kožených výrobkov, ktoré sa vyrábajú v Európe a sú zárukou komfortu a dlhovekosti.

Dámske chelsea boots s viktoriánskym pôvodom

Vedeli ste, že chelsea boots majú historické korene z viktoriánskeho obdobia? Vďaka zadnému pútku sa jednoducho nazúvajú aj vyzúvajú a tento prvok je príznačný pre topánky, ktoré boli vyrobené práve v tomto období. Chelsea boots sú tiež špecifické členkové topánky, ktoré majú bočné strany priliehavé a elastické. Prešli si dlhým vývojom, kedy sa z obyčajných topánok stali jedným z najobľúbenejších typov obuvi. Sú nielen veľmi pohodlné, s praktickým a rýchlym nazúvaním, ale aj jedinečné svojím vzhľadom.

Ikonický názov dámskych chelsea obuvi

Viete, prečo sa volajú chelsea boots práve chelsea? Pôvod tohto názvu tkvie v 50. – 60. rokoch, kedy boli veľmi obľúbené v časti Londýna nazývanej Chelsea. Ikonickými ich spravili aj napríklad členovia skupiny The Beastles alebo The Rolling Stones, ktorí tento štýl obuvi veľmi radi nosili. Dnes sa nachádzajú takmer v každom dámskom aj pánskom šatníku a sú jeho neodmysliteľnou súčasťou.

Ako správne vybrať chelsea boots dámske

Chelsea boots dámske sa skvelo hodia takmer ku každému štýlu odevu. Najviac ich však využijete k ležérnemu looku alebo k tomu elegantnému. V chladnejšom počasí nahradia dámske lodičky a vďaka vysoko kvalitnému spracovaniu sú odolné a veľmi komfortné pri nosení. Ich potenciál môžete využiť napríklad pri dlhých posedeniach s priateľmi alebo náročných pracovných stretnutiach.
Chelsea obuv je typ členkových topánok dámskych, ktoré sú veľmi obľúbené v jarnom a jesennom období. Určite Vám však poslúžia aj v zime. Chelsea obuv je nielen štýlová, ale aj veľmi pohodlná a praktická. Sú teda jedinečný prírodný produkt, ktorý sa vyrába v Európe a dodá Vašim lookom originálny vzhľad. Nebojte sa kombinácií a siahnite aj po kúskoch extravagancie.

Pohodlný nákup dámskych chelsea obuvi

K pohodlnému nákupu skvelej chelsea obuvi nepotrebujete takmer nič. Stačí sa pohodlne usadiť na gauč a pripojiť na internet. Pestrá ponuka e-shopu Wojas je bohatá na špičkové prírodné produkty a talianske kožené výrobky najvyššej kvality. Nájdete tu dokonalé dámske lodičky, členkové topánky dámske či doplnky, ktoré Váš look dokonale doladia.
Sme radi, keď sa k nám vraciate, a preto sa Vám chceme odvďačiť neustálymi zľavami a dopravou zadarmo pri nákupe nad 30 €. E-shop Wojas je tu pre Vás s neodolateľným výberom tých najkvalitnejších produktov. Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie