Pánska kolekcia

Pánske kožené členkové topánky

114 produktov
Kategórie

Pánske členkové topánky na zimu pre moderných mužov

Vykročte do zimy vo veľkom štýle v pohodlných a zateplených pánskych topánkach. Pánske kotníkové topánky v e-shope Wojas sú vhodné pre každého moderného a sebavedomého muža. Vyberte si tie pravé, v ktorých premeníte všedné mrazivé dni na dni plné dobrodružstva.

Buďte trendy v štýlových pánskych členkových topánkach

Počas chladných zimných dní je aj pre mužov dôležité zachovať si nohy v teple a pohodlí. Pánske kotníkové topánky z e-shopu Wojas vás dokonale zahrejú aj počas tých najchladnejších dní. Okrem toho perfektne doladia váš outfit a zvýraznia vašu osobnosť.

To, že ženy milujú svoje topánky, vedia azda všetci. Na druhú stranu sa muži pozerajú na obuv zväčša skôr z praktickej stránky. Obľubujú pohodlné a zároveň elegantné pánske topánky, ktoré zvýraznia ich sebavedomú chôdzu a štýl.
Ako nosiť pánsku členkovú obuv? Inšpiráciu nájdete v našom blogovom článku: Elegancia vo verzii smart casuel – pánske čižmy v zimných štylizáciách.

Pánske členkové topánky sú ideálne do chladných zimných dní

Vykročte do zimných mesiacov tou správnou nohou a v správnych topánkach. V e-shope Wojas si môžete vybrať z veľkého množstva pánskej členkovej obuvi presne pre vás. Môžete zvoliť rôzne farebné prevedenia topánok – od klasických čiernych a hnedých kúskov, cez červené alebo rôznofarebné jedinečné dizajnérske čižmy. Či už preferujete elegantnejšie alebo športovejšie kúsky, každý gentleman si v našom e-shope nájde členkové topánky presne podľa svojho gusta.

Pokiaľ vás čakajú spoločenské udalosti, na ktorých by ste radi zažiarili, vyberte si z elegantných pánskych kožených členkových topánok pre pravých gentlemanov. Trendy sú aj ľahko nasúvateľné topánky bez viazania – pánske chelsea topánky. S tými sa môžete vybrať na jesennú alebo zimnú prechádzku po parku či na stretnutie s priateľmi. Športovcov zase potešia pevné a nepremokavé šnurovacie členkové čižmy, s ktorými nie je problém sa vybrať na výlet aj do neďalekého lesa.

Časté otázky

Ako vybrať pánske kotníkové topánky presne pre vás?

V ponuke e-shopu Wojas si môžete vybrať z rôznych druhov kožených pánskych členkových topánok. Pri ich výbere myslite na to, že ich pravdepodobne budete nosiť aj niekoľko sezón. Zvoľte si preto kvalitnú pánsku obuv, ktorá je pohodlná a nepremokavá, a udrží vaše nohy v suchu a teple aj počas dlhšieho pobytu vonku. V neposlednom rade by topánky mali odrážať aj vašu osobnosť. Pokiaľ sa totiž chystáte na pohovor do novej práce alebo na dôležitú schôdzku, jedným z rozhodujúcich prvých dojmov bývajú práve vaše topánky.
Inšpirácie na módne zimné topánky: Aké pánske zimné topánky vybrať? Pozrite si najzaujímavejšie modely na zimu.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie