Dámska kolekcia
Kategórie

Šnúrky do topánok ako súčasť jedinečných outfitov

Biele či čierne, saténové alebo okrúhle – šnúrky do topánok ako jedinečný doplnok Vášho looku. E-shop Wojas má naozaj pestrú ponuku vysoko kvalitných šnúrok do topánok, ktoré sú vyrobené v Európe. V našom e-shope Wojas však nájdete aj iné prírodné produkty a dokonalé talianske kožené výrobky, ktoré sú prvotriednej kvality.

Ako správne vybrať šnúrky do topánok

V prvom rade je dôležitý výber topánok, do ktorých chcete šnúrky použiť. Veľmi praktické sú elastické šnúrky do topánok, ktoré sa prispôsobujú chodidlu. Vyznačujú sa aj vysokou kvalitou a dlhovekosťou. Elastické šnúrky do topánok sú vhodné aj do šnurovacích dámskych čižiem. Ak však túžite po štýlovom a originálnom vzhľade, siahnite po saténových šnúrkach do topánok, ktoré oživia každý outfit.

Šnúrky do topánok – pár tipov ako ich štýlovo a jednoducho uviazať

Jedinečnosť sa neukrýva len v šnúrkach do topánok, ale aj v štýlovom viazaní. Existuje asi tisíc spôsobov ako ich uviazať. My sme pre Vás však vybrali tie najzaujímavejšie a najjednoduchšie.

  1. Rovnobežné viazanie – začnite tak, že prevlečiete šnúrky do topánok z vrchu a jednu stranu zospodu prevlečiete do ďalšej dierky. Následne v riadku hore prevlečiete šnúrku z vrchu do dierky oproti. Druhá strana šnúrky ide oproti, pritom vynechá jedno očko. Takto pokračujete až po vrch topánky.
  2. Viazanie „cross lock“ – vo Vašich teniskách vytiahnite „jazyk“ a šnúrky do topánok prevlečte spodnou stranou a z každej strany topánky vytiahnite jeden koniec. „Jazyk“ dajte naspäť. Jednu stranu šnúrky prevlečte z vrchu cez dierku, ktorá je oproti a na samom vrchu. To isté spravte s druhou stranou a vznikne Vám veľké X. Uistite sa pritom, že jeden koniec šnúrok je dlhší. Následne prevlečte dlhší koniec z vnútornej strany do dierky pod jej aktuálnou pozíciou. Tento koniec potom potiahnite ponad „X“ do dierky oproti a opakujte, až kým nebude na spodnom konci topánky.
  3. Neo – rebríkové viazanie – zospodu prevlečte jednu stranu šnúrky. Následne na tej iste strane prevlečte šnúrku do vrchnej dierky do vnútornej strany. Ten istý koniec šnúrky pretiahnite popod „jazyk“ topánky a vytiahnite z dierky na druhej strane. Potom ho prevlečte do spodnej dierky z vonkajšej strany. Vznikne Vám obrátené U, pričom oba konce sú pri špičke topánky. Potom jednoducho použite postup rovnobežného viazania z bodu 1.

Pohodlný nákup šnúrok do topánok

Viete, čím je e-shop Wojas jedinečný? V prvom rade sú to vysoko kvalitné prírodné produkty a talianske kožené výrobky, ktoré sú vyrobené v Európe. Potom je to pestrá ponuka napríklad dámskych čižiem či dámskych lodičiek, ale aj mnohých iných štýlových doplnkov, ktoré si zamilujete. Nakúpite ľahko a rýchlo z pohodlia domova. Stačí pár klikov a vysoko kvalitné šnúrky do topánok alebo dokonalé dámske lodičky môžu byť Vaše.

E-shop Wojas si Vašu priazeň maximálne váži, preto ponúka záplavu neustálych zliav a dopravu zadarmo pri nákupe nad 30 €. Kvalitné a originálne prírodné produkty čakajú len na Vás. Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie