Za viac ako dvadsaťročné obdobie činnosti vo výrobe koženej obuvi sa firme WOJAS podarilo vypracovať na jednu z najvyšších priečok medzi poľskými výrobcami obuvi, čo sa prejavilo v získaní veľa významných ocenení a vyznamenaní. V októbri roku 2000 a v novembri roku 2001 Business Centre Club spolu s Výborom pre európsku integráciu ocenili flexibilnú a vychádzkovú pánsku obuv Európskou medailou, naproti tomu v máji roku 2002 spoločnosť získala prestížové ocenenie „Teraz Polska“. Okrem toho spoločnosť WOJAS je laureátom veľa vyznamenaní v oblasti riadenia. Niekoľkonásobne získala certifikát Podnik fair play, zlatú sošku Líder poľského obchodu a titul Líder Malopoľska.

V rokoch 2008, 2009, 2010 a 2011 spoločnosť WOJAS, a.s. získala postupne piaty, šiesty, siedmy a ôsmy Diamant na Zlatú sošku poľského obchodu a tiež titul Veľvyslanca poľského hospodárstva v kategórii Exporter. V roku 2011 spoločnosť obsadila druhé miesto v hodnotení Krídla obchodu „Dziennika Gazety Prawnej“.

V hodnotení 50 najdynamickejších malých a stredných podnikov, publikovanom v novembri roku 2011, ktoré bolo vypracované prestížnym odborným časopisom „Home&Market“ sa spoločnosť WOJAS umiestnila na 47. mieste. Ocenená bola aj kvalita obsluhy zákazníkov. Značkové podnikové predajne obuvi WOJAS podľa výskumu medzinárodnej poradenskej firmy Daymaker získali najvyššie ocenenie z pohľadu kvality obsluhy zákazníka medzi obuvníckymi firmami v Poľsku. Výskum kvality obsluhy zákazníkov bol robený na základe metódy Mystery Shopping (Tajný zákazník) v 1350 predajniach v celom Poľsku, včítane značkových podnikových predajniach obuvi WOJAS. Bolo hodnotených 321 firiem z 19 rôznych odvetví.

Najviac údajov bolo získaných z odvetvia odevného a obuvníckeho. Tajní zákazníci ocenili, že značkové podnikové predajne obuvi WOJAS sú nielen módne, ale sú obsadené aj milou a profesionálnou obsluhou. Okrem mnohých ocenení a vyznamenaní, spoločnosť WOJAS získala aj certifikáty: - ISO 9001 v roku 2008 - certifikát typu WE pre osobné ochranné prostriedky - certifikát úrovne inovácie vydaný vedeckou sieťou MSN (Medzinárodná vedecká sieť) a Ústavom ekonomických vied PAN (Poľskej akadémie vied) - povolenie na uvedenie topánok pre hasičov (vzor 998/41, 998/51). Spoločnosť WOJAS sa pravidelne zúčastňuje na domácich celoštátnych veľtrhoch (okrem iného v Lodži, Kielcoch, na veľtrhoch SAWO) a na zahraničných (napr. v Las Vegas, Dusseldorfe a Moskve).

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie