Kolekcia Dámske

Dámske tričká a košele

13 produktov
  • 1
  • z
  • 1

Dámske tričká – nezameniteľná súčasť módnych trendov

Dámske tričká – jednoduchý kúsok odevu, ktorý je v dnešnej dobe neodstrániteľnou súčasťou módy. Známe sú rôzne variácie od dámskych tričiek s krátkym rukávom, až po rôzne tričká dámske elegantné či iné druhy tričiek dámskych moderných. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, kde sa tričká vôbec vzali? Ponorte sa s nami do tajov módnej histórie a možno v e-shope Wojas nájdete to správne vysoko kvalitné dámske tričko či iný taliansky kožený výrobok pre Vás.

Kde sa vzali, tu sa vzali, dámske tričká sa objavili

Na prvý pohľad sa nám môže javiť, že dámske tričká boli súčasťou módy od jej začiatkov, ale to nie je pravda. Prvýkrát sa objavili nielen dámske tričká, ale tričká všeobecne približne na konci 19. storočia. Tieto si obliekali prevažne robotníci a vojaci, ktorí tričko aj „vynašli“, a to rozstrihnutím pyžama na dve polovice. Následne tričká svoj rozmach zaznamenali až v 50. rokoch 20. storočia, a to iba medzi mužskou časťou populácie. Súčasťou každodenného dámskeho odevu sa tričko stalo neskôr, s prichádzajúcou vlnou neformálnosti vnesenou do módnych trendov. Od prvopočiatkov výskytu, až do dnešných dní si tieto získali popularitu a život bez nich si už nevieme predstaviť.

Ako si vybrať dámske tričko tak, aby ste v ňom zažiarili

Pokiaľ túžite po jedinečnom dámskom tričku, ktoré bude vystihovať Váš štýl, v e-shope Wojas Vám ponúkame široký výber rôznych prírodných produktov. Nájdete u nás dámske tričká s krátkym rukávom na horúce letné dni, tričká dámske elegantné, ako ideálna voľba k rifliam a saku, ale aj mnoho ďalších tričiek dámskych moderných, ktorým sa len ťažko odoláva.

Pri výbere vhodného trička nekonajte unáhlene. Dbajte na kvalitný materiál, akým je bavlna, ktorá je nežná k pokožke Vášho tela, a nemenej dôležitý je aj pôvod tričiek. Odporúčame Vám upriamiť pozornosť na vysoko kvalitné dámske tričká vyrobené v Európe. Zároveň zvážte aj možnosti Vášho šatníka a primerane vyberajte aj ich zovňajšok. Svet tričiek Vám otvára mnohé dizajnové možnosti, ako potlač s nápismi, postavami či abstraktnými motívmi, našívané ozdoby alebo kamienky, ručná maľba a v súčasnosti čoraz častejšie sa vyskytujúca technika úpravy batikovaním. K dámskemu tričku Vám odporúčame dokombinovať aj iné produkty, ako dámske topánky alebo dámske kabelky, ktoré sú vyrobené v Európe z kvalitných prírodných materiálov, najmä z kože.

Cesta dámskych tričiek do Vašich rúk – rýchla a jednoduchá

Dámske tričká, ale aj ďalšie talianske kožené výrobky, ktoré nájdete v e-shope Wojas, cestujú do Vašich rúk rýchlo ako šíp. Výsadami nášho e-shopu sú promptnosť vybavovania objednávok, pohodlné nakupovanie, ale aj výhodnosť samotného nákupu. Vložte do nákupného košíka ktorýkoľvek z prírodných produktov – dámske tričko, dámske topánky, prihoďte k tomu aj dámsku kabelku a pokiaľ hodnota Vášho nákupu presiahne 30 €, dopravu máte od nás zadarmo. Nezabudnite nás aktívne sledovať a zľavy či iné výhody máte na dosah ruky.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie