Cítiť leto -20% na šľapky a sandále
Cítiť leto -20% na šľapky a sandále KÓD: LETO

* Ponuka platí do 14. júna 2021. V obchodoch Wojas a na wojas.sk Ponuka na vybrané produkty spoločností WOJAS, WJS a BARTEK.

  • 1
  • z
  • 1

Pánske kabelky cez plece sú praktický a štýlový doplnok

Pánske kabelky cez plece sú skvelý módny doplnok a ešte lepší praktický pomocník. Nie vždy si totiž vystačíte len s peňaženkou, mobilom a kľúčmi, ktoré schováte do vreciek. V niektorých situáciách navyše ani nie je vhodné nosiť veci po vreckách. Vkusná pánska kožená kabelka cez plece z e-shopu Wojas schová viac ako len tieto základné veci a ešte aj vylepší Váš outfit.

Kvalitné pánske kabelky cez rameno vyrobené v Európe

Hľadáte nadčasovú pánsku tašku z kvalitnej kože, ktorá Vám bude slúžiť dlho a spoľahlivo? Zamerajte sa na vysoko kvalitné prírodné produkty z Európy, ktoré Vám ponúkame v e-shope Wojas. Produkty vyrobené v Európe sú spravidla drahšie, ako napríklad tašky z Ázie. Za vyššiu cenu si ale kupujete kvalitný materiál, precízne spracovanie, a v neposlednom rade musíme spomenúť aj ochranu spotrebiteľa. U nás nájdete pánske kabelky na rameno iba v tej najvyššej kvalite a v rôznych prevedeniach. Vyberte si takú, ktorá sa Vám najviac páči.

Ako vybrať pánsku kabelku cez plece, aby Vám sadla ako uliata

Než si začnete vyberať pánsku kabelku cez rameno premyslite si, na aký účel ju vlastne potrebujete. Stačí vám menšia pánska taška na zopár nevyhnutných vecí, alebo so sebou potrebujete nosiť aj dokumenty, akými sú napríklad notebook, tablet či papiere? Od toho sa odvíja veľkosť, počet vreciek, vnútorné členenie tašky a jej ďalšie parametre.

Potom je tu samozrejme aj otázka materiálu a jeho kvality, avšak aj v tomto smere je výber pomerne veľký. V ponuke e-shopu Wojas určite nájdete vysoko kvalitné pánske kožené kabelky cez plece a rôzne pánske aktovky, z ktorých sú všetky označené ako vysoko kvalitné talianske kožené výrobky. Koža je jednoducho nadčasový materiál, ktorý sa hodí k formálnejšiemu business štýlu, ale aj niečomu pohodovejšiemu. S takouto pánskou taškou sa budete cítiť sebavedomo a trendy za každých okolností. Zlaďte si ju so svojím outfitom a vyberte sa podmaniť si moderný svet.

Pánske kabelky na rameno z pravej kože si však pre zachovanie svojej životnosti vyžadujú určitú starostlivosť. Ide o to, aby koža pri nedostatočnom zaobchádzaní nevyschla a následne nepraskala. Nejde však o nič náročné, produkty zamerané na starostlivosť o kožu nájdete v ďalšej ponuke nášho e-shopu.

Nakupujte pánske tašky pohodlne a bezpečne online

Pánske kožené kabelky cez plece sa v kamenných predajniach nenachádzajú až tak často. Výnimkou sú samozrejme špecializované obchody. Bohatá ponuka Vás ale čaká v e-shope Wojas, v ktorom si môžete vybrať pánske tašky podľa Vášho gusta. Nákup online je pohodlný, bezpečný a objednávka Vám bude doručená až domov. V e-shope Wojas nájdete aj rôzne sezónne a mimosezónne zľavy a pri nákupe nad 30 € budete mať dopravu zadarmo. Pohodlne sa usaďte a vyberte si takú pánsku kabelku na rameno, ktorá zvýrazní Vašu osobnosť a štýl.