Pánska kolekcia

Sneakersy

3 produktov
Kategórie

Ako vyberať pánske športové topánky na bežné nosenie

Pánske športové topánky sú pomerne častou voľbou obuvi na bežný deň. Či už sa chystáte na výlet, na nákup alebo Vás čaká dlhý deň v práci, pohodlie je jednoznačne dôležité. V e-shope Wojas si vyberiete komfortné, ale aj štýlové pánske tenisky na každodenné nosenie.

Ako si vybrať pánske tenisky, ktoré už nebudete chcieť vyzuť

Pánske tenisky už dávno nie sú len obuv určená na šport pre amatérov aj profesionálnych športovcov. Vysoko kvalitné a pohodlné tenisky sú ako stvorené na bežné každodenné nosenie, najmä ak ste celý deň na nohách. Nosia sa prevažne k ležérnemu štýlu, ale neraz sa osvedčili aj v kombinácii so sakom či košeľou.

Pánske tenisky na každý deň

Na každodenné nosenie sú najlepšie pánske poltopánky a tenisky, ktoré poskytujú maximálny komfort, ale zároveň sa dajú jednoducho zladiť s oblečením. Najobľúbenejšou voľbou sú preto pánske tenisky v neutrálnych farbách, ako je čierna, biela, sivá, hnedá alebo tmavomodrá. Odolnosťou, kvalitou aj vzhľadom vynikajú kožené tenisky, ktoré Vám vydržia veľmi dlhú dobu. Starostlivosť o ne pritom vôbec nie je náročná. Spravidla stačí čistenie, impregnácia a krémovanie, závisí to samozrejme od typu kože.
Klasikou sú aj textilné tenisky vo vysokom prevedení nad členok, alebo obľúbené nízke tenisky. Plátenky sú však skôr letnou záležitosťou, keďže nie sú vhodné do dažďa. Správne ošetrené kožené pánske sneakers si môžete obuť aj do vlhkého počasia. Prírodný produkt ako koža Vás nesklame. Nie je náhoda, že talianske kožené výrobky sa považujú za jedny z najkvalitnejších.

Pánske športové tenisky na tréning

Pánske športové topánky na tréning by ste si mali v prvom rade vyberať podľa toho, na aký šport ich budete využívať. Na športovanie zvyčajne nie sú vhodné topánky pánske, ktoré nosíte na bežný deň. Na druhej strane ale môžete nosiť napríklad bežecké tenisky aj mimo tréningu. Pánske športové topánky teda pokojne využijete aj na prechádzky, výlety či do práce. Prinesú Vám maximálny komfort a veľký výber farieb.
Určite nájdete minimalistické, ale aj naozaj pútavé a výrazné modely. Športová obuv sa zvyčajne vyrába zo syntetických materiálov. Výnimkou sú napríklad turistické topánky, na výrobu ktorých sa používa aj koža. V každom prípade platí, že najkvalitnejšie topánky na šport aj voľný čas bývajú vyrobené v Európe.

Pánske sneakers si u nás objednáte pohodlne z domu

Keď si vyberáte topánky pánske, dbajte hlavne na kvalitu. Pokiaľ ide o pánske sneakers na bežný deň, obľúbeným a najmä odolným materiálom je koža. Talianske kožené výrobky sú predsa svojou kvalitou legendárne. Prírodný produkt Vás jednoducho nesklame. Tenisky určené na športové aktivity sa zvyčajne vyrábajú zo syntetických materiálov, ktoré sú na tento účel vhodnejšie. Všímať si samozrejme treba aj kvalitu samotného spracovania.
Vysoko kvalitné pánske poltopánky vyrobené v Európe si môžete objednať v e-shope Wojas pohodlne a rýchlo. Okrem dopravy zadarmo pri objednávke nad 30 € ponúka náš e-shop počas roka aj rôzne zľavy a akcie.
Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie