-20% s kódom STEP20
Pešo do leta 20% zľava pre členov klubu

* Ponuka platí pre prihlásených zákazníkov do 4.06 v predajniach WOJAS a na www.wojas.sk. Kód:STEP20

Každodenné malé Každodenné veľké Malé crossbody Tašky na notebooky Púzdro na mobil Ruksaky Shopper bag Tote kabelky Večerné

Čierna kabelka ako nesmrteľný hit každej módnej éry  

Každá módna éra je niečím špecifická a výnimočná, čierna kabelka však nesmie chýbať v žiadnej z nich. Výrazné farby striedajú divoké vzory či nezvyčajné potlače a aplikácie. Napriek tomu, že móda je jeden divoký a nespútaný vesmír aj ten potrebuje svoj základ, ten pomyselný „stavebný kameň“. Poďme sa spoločne pozrieť „na zúbok“ čiernym kabelkám a možno práve v e-shope Wojas nájdete tú vyvolenú práve pre Vás.  

Na slovíčko o dámskych kabelkách a ich počiatkoch

Ľudia už od nepamäti používali rôzne látky a nádoby, ktoré mali funkciu tašky, aby mali počas výprav kam uskladniť predmety najskôr nevyhnutné pre prežitie, neskôr iné, používané ako platidlo. Ak Vás zaujíma história a máte otázky o minulosti dámskych kabeliek, odpovede môžete skúsiť nájsť aj v múzeách kabeliek, napríklad v Esse Purse museum v meste Little Rock, v americkom štáte Arkansas alebo Simone Handbag Museum vo vzdialenom meste Soul v Južnej Kórei.

Hoci múzeá kabeliek nie sú k Slovensku práve najbližšie, náš e-shop Wojas máte na dosah ruky. V našej ponuke nájdete široký výber od malých kabeliek až po veľké kabelky. Napriek tomu, že ponuka rozhodne nie je skromná, svoje nákupné chúťky uspokoja najmä milovníčky čiernych kožených kabeliek. Čierna kožená kabelka je neodmysliteľnou súčasťou šatníka všetkých žien. Univerzálny charakter a jednoduchá kombinovateľnosť zaručia, že aj k tej najkomplikovanejšej vizáži budete mať ideálny doplnok. Vyberte si tú správnu čiernu koženú kabelku, ktorá Vás vystihuje a cíťte sa jedinečná pri jej nosení.

Ako si vybrať (správnu) čiernu kabelku na každú príležitosť

Každá módna diva pri výbere tej správnej dámskej kabelky má vlastné preferencie. Niektoré požiadavky sú však vždy rovnaké. Každá žena pokiaľ vyberá čiernu kabelku na rameno, čiernu kabelku s retiazkou prípadne akúkoľvek inú čiernu koženú kabelku, dbá na vysoko kvalitný materiál a spracovanie. Malé kabelky, veľké kabelky, resp. všetky dámske kabelky v ponuke e-shopu Wojas sú vyrobené v Európe. Talianske kožené výrobky, ktoré viete u nás nájsť, sú zhotovené z vysoko kvalitných materiálov v rôznych veľkostiach a tvaroch.

Nechajte sa inšpirovať množstvom prírodných produktov z kvalitnej kože ako sú crossbody kabelky, shopper kabelky, prípadne aj listové kabelky rovno do ruky. Vysoko kvalitné čierne kožené kabelky, ale aj mnohé iné dámske kabelky na rušné pracovné dni, na príjemné posedenia s priateľmi či zábavné výlety s rodinou si zamilujete na prvý pohľad.

Nakupujte dámske kabelky pohodlne – nakupujte online

Pokiaľ túžite nakupovať čierne kabelky či iné dámske kabelky rýchlo, pohodlne a bez námahy, tak sa neváhajte na nás obrátiť. E-shop Wojas Vám umožní komfortné nakupovanie vysoko kvalitných prírodných produktov. Okrem toho u nás nájdete množstvo zliav a výhod, ktoré sme si pre Vás pripravili, ako napríklad doprava pri nákupe nad 30 € zadarmo. Užite si večerný relax
objavovaním kúskov z najnovších kolekcii už dnes a nič si nenechajte ujsť.
Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie