Dámska kolekcia

Dámske kožené poltopánky na podpätku

4 produktov
Kategórie

Kožené dámske poltopánky na podpätku – dokonalý ženský šarm

Hľadáte novú obuv, ktorá vám dodá ten správny štýl a ľahko ju v šatníku skombinujete? V najnovšej kolekcii Wojas sme si pre vás pripravili široký výber kožených dámskych poltopánok na podpätku vyrobených z prvotriednej kože tej najvyššej kvality.

Kožené poltopánky na opätku dodajú vašim outfitom šmrnc

Kožené dámske poltopánky patria medzi základ šatníka, aký by nemal chýbať žiadnej žene. Varianty na podpätku pôsobia na rozdiel od tých bez ešte viac zmyselne a krásne oživia aj jednoduché outfity. V obľube ich majú dámy, ktoré majú v práci prísny dress code, ale rovnako ich obľubujú aj tie z nás, ktoré vo svojom šatníku vyznávajú eleganciu a noblesu za každých okolností.

V našej kolekcii sme si pre vás pripravili viacero zaujímavých modelov, ktoré sa vám budú dobre kombinovať s pracovnými, ale aj voľnočasovými outfitmi.

Ako si vybrať

Naša značka je známa tým, že všetky dámske kožené topánky z našej ponuky sú vyrobené z kože prvotriednej kvality a ušité so zmyslom pre každý detail. Inak tomu nebolo ani pri tvorbe našej kolekcie kožených poltopánok na podpätku. Vyberať si vďaka tomu môžete z množstva kvalitných, nápaditých modelov.

Pri výbere vám odporúčame zamerať sa najmä na výšku podpätku. Kým podpätky vo výške do 6 cm sú vhodné aj na celodenné nosenie, siahnuť po modeloch s vyšším podpätkom vám odporúčame len na špeciálne príležitosti. Nemenej dôležitý je aj tvar podpätku. Najlepšiu stabilitu vám poskytne stĺpcový podpätok a to aj pri vyššej výške. Naopak, ihličkový podpätok je zložitejší na chôdzu aj ak je nižší. Plusom pre pohodlie je aj platforma, ktorá pocitovo pre vás zníži výšku podpätku.

Pozrite si celú našu ponuku originálnych modelov a rozšírte svoj šatník o kvalitný nadčasový kúsok, ktorý vám bude zodpovedne slúžiť dlhé roky. A pritom stále bude vyzerať ako nový.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie