Kolekcia Dámske

Dámske poltopánky na podpätku

4 produktov
Všetko Balerínky Espandryle Mokasíny Na podpätku Slip-on Sneakersy Šnurovacie Tenisky Trekking Ostatné
  • 1
  • z
  • 1

Topánky na opätku na bežný deň aj formálne príležitosti

Topánky na opätku by nemali chýbať žiadnej žene. Aj keď ich nenosíte každý deň, z času na čas sa určite objaví príležitosť vytiahnuť vysoké topánky. Ako vybrať v e-shope Wojas dámske topánky na opätku, ktoré sú tak pohodlné, že ich bude radosť nosiť?

Ako vybrať topánky na opätku

Topánky na vysokom opätku, či už dámske sandále, poltopánky alebo lodičky, by ste si mali vyberať podľa kvality a komfortu, ktorý Vám poskytnú. Kvalita do veľkej miery závisí od výrobcu. Za jedny z najkvalitnejších topánok sa považujú talianske kožené výrobky. Ak si vyberiete dámske topánky vyrobené v Európe, môžete očakávať vysoko kvalitné produkty. Netýka sa to len obuvi, ale napríklad aj hnedých dámskych kabeliek, opaskov či iných doplnkov.

K najpohodlnejším topánkam na vysokom opätku určite patria tie kožené. Koža sa ako prírodný produkt dokáže prispôsobiť nohe, takže ich nosenie je veľmi príjemné. Samozrejme potrebujú nejaký čas, aby sa „rozchodili“, to ale platí pre každý materiál.

Na komfort má zrejme najväčší vplyv výška podpätku. Čím je podpätok vyšší, tým menší komfort očakávajte. Ideálna výška podpätku je asi 5 - 8 cm. Takéto dámske topánky na opätku sú elegantné, ale stále pohodlné. Okrem výšky je podstatné aj umiestnenie opätku. Stabilnejšie sa budete cítiť v lodičkách, ktoré majú opätok v strede päty a nie na konci.

Dámske topánky na opätku na každú príležitosť

Topánky na opätku sa dajú nosiť na bežný deň do práce či na nákup, ale aj na formálne či spoločenské udalosti. Kým na spoločenské príležitosti sú najlepšie elegantné lodičky na vyššom podpätku, na bežné každodenné nosenie si môžete vybrať to, čo sa Vám zdá najpohodlnejšie. Dámske sandále, lodičky či poltopánky môžu mať okrem klasického tenkého opätku aj klinový alebo hrubý opätok.

K spoločenským outfitom sa najviac hodí tenký opätok, ktorý je elegantný. Pohodlnejšie a stabilnejšie sa však budete cítiť v topánkach na vysokom opätku, ktorý je klinový alebo hrubší. Takéto modely sú ideálne na bežné každodenné nosenie. V každom prípade sa ale oplatí siahnuť po vysoko kvalitných topánkach, ktoré sú vyrobené v Európe a majú dlhú životnosť.

Pohodlný nákup topánok na vysokom opätku

Dámske topánky, ale aj dámske kabelky hnedé si môžete objednať aj online. Ak chcete kvalitné topánky, ktoré Vám budú slúžiť niekoľko rokov, stavte na prírodný produkt, teda koženú obuv. Legendárne sú najmä talianske kožené výrobky, ktoré sú elegantné, nadčasové a trvácne.

V e-shope Wojas na Vás čakajú okrem kvalitných topánok a doplnkov aj rôzne zľavy a akcie. Pri objednávke nad 30 € máte dopravu zadarmo. E-shop Wojas Vám ponúka veľký výber a pohodlný nákup, nech ste kdekoľvek – doma, na dovolenke či na ceste do práce. Objednávka Vám bude doručená kuriérom až domov. Ak by Vám topánky nesadli, môžete ich bez problémov vrátiť do 30 dní od dodania objednávky. Prajeme Vám krásne chvíle pri nákupe novej obuvi!
Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie