Kolekcia Pre deti
Kategórie

Detské zimné topánky a čižmy na zimné radovánky

Buďte s Vašimi deťmi aktívny aj v zime! Kvalitné detské zimné topánky z e-shopu Wojas ocení každá moderná rodina, ktorá miluje zimné dovolenky na zasnežených kopcoch, alebo jednoducho iba rada trávi zimné dni vonku. Vyberte spolu so svojím dieťaťom tú pravú zimnú obuv presne preňho tak, aby sa cítilo pohodlne počas celého dňa.

Potešte svojich najmenších novými detskými čižmami

Užite si zimu plnú zimných radovánok spolu s celou svojou rodinou. Detské zimné topánky z e-shopu Wojas udržia nôžky Vašich najmenších v teple a v suchu. Dieťa si v nich bude môcť do sýtosti vychutnať zimnú sánkovačku, lyžovačku, guľovačku, turistiku alebo obľúbené stavanie snehuliaka. A to zvládne iba s kvalitnou, hrejivou a nepremokavou obuvou.

Detská zimná obuv na rôzne príležitosti

V e-shope Wojas si môžete vybrať medzi rôznymi spôsobmi zapínania detských čižiem. Našuchovacie čižmy a zapínanie na suchý zips uľahčia obúvanie topánočiek najmä tým najmenším. Pre staršie dietky máme pripravené vysoké čižmy na šnurovanie alebo obyčajný zips nachádzajúci sa na boku čižmy. Vysoké detské čižmy zaistia detskej nožičke maximálnu oporu, takže nehrozí žiadne podvrtnutie.

Vnútro detských zimných topánok je vystlané teplou a mäkkou kožušinou. Zvršok má nepremokavú membránu. Všetky modely v našom e-shope poskytujú dokonalý komfort s maximálnou cirkuláciou vzduchu, ktorá chráni detskú nohu pred potením a následným možným vznikom nepríjemnej bakteriálnej infekcie.

Ako si vybrať detské zimné topánky

Pre každého rodiča je dôležité, aby sa jeho dieťa cítilo dobre. Dajte si záležať na tom, aby ste mu dopriali aj kvalitnú a pohodlnú detskú zimnú obuv. V ponuke e-shopu Wojas máme pre Vás rôzne vyhotovenia – od klasických až po štýlové detské topánky na zimu. Napríklad detské čižmy u nás nájdete vysoké, kotníkové, ale aj nízke. Vaše dieťa si tak môže vybrať svoj obľúbený model.

U detí, ktoré rastú ako z vody, je však niekedy problém vybrať tú správnu veľkosť. Určite by ste preto mali pravidelne kontrolovať, či nie je obuv Vášmu dieťaťu už malá. U škôlkarov a mladších školákov skontrolujte veľkosť približne raz za 2 až 3 mesiace. U starších školákov vždy po 5-tich mesiacoch.

Ako odmerať dieťaťu veľkosť nohy?

Deti sú veľmi živé a hravé. Ak sa im chystáte odmerať nohu, aby ste zistili ich súčasnú veľkosť, spravte to zábavne a pútavo. Môžete vymyslieť hru. Obkreslite nohu na papier a pomocou tohto „odtlačku“ zmerajte jej dĺžku. K „odtlačku“ v prípade zimných topánok prirátajte 1,5 cm a výslednú veľkosť nohy si porovnajte s veľkosťou obuvi v našej veľkostnej tabuľke.

Výhodný nákup detských topánok na zimu v e-shope Wojas

Máme pre Vás ďalšie dobré správy. Aj pre Vašich najmenších máme pripravené rôzne celoročné zľavy a dopravu zadarmo. Topánočky dostanete bez príplatku za dopravu pri nákupe už nad 30 €.

Chcete, aby si Vaše dietky naplno užili zimné radovánky? Zabezpečte im pár kvalitných detských zimných topánok ešte dnes. Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie