Kolekcia Pre deti

Členkové topánky

446 produktov
Kategórie

Detské členkové tenisky pre maximálnu stabilitu

Hľadáte topánky, ktoré udržia nohu Vášho dieťaťa stabilnú? Siahnite po detských členkových teniskách alebo ďalšej detskej členkovej obuvi, akou sú napríklad detské poltopánky. V e-shope Wojas si vyberiete tie najlepšie!

Obľúbená detská členková obuv pre Vašich najmenších

Správna obuv, ktorá drží detskú nohu na mieste, je pri vývoji dieťaťa extrémne dôležitá. Detské členkové tenisky majú všetko, čo starostliví rodičia od detskej obuvi očakávajú – sú pohodlné, vynikajúco fixujú chodidlo, poskytujú nohe vhodnú oporu a disponujú spoľahlivou podošvou, ktorá tlmí otrasy. Okrem toho majú bezstarostné zapínanie na remienok, zips, šnúrky alebo si ich Vaše dieťa jednoducho našuchne. Vďaka tomu je obúvanie a vyzúvanie mimoriadne jednoduché.

Členkové tenisky milujú všetky deti, nezáleží na tom, či ide o dievčatá alebo chlapcov, menšie alebo staršie deti. Vyberte spolu s Vaším dieťaťom detské členkové tenisky, ktoré sa mu najviac páčia, a skombinujte ich s jeho obľúbenou športovou mikinou alebo školským ruksakom.

Detské členkové tenisky na každú príležitosť

Detské členkové tenisky sú vhodné na každodenné nosenie a takmer do každého počasia. V teplých letných mesiacoch Vám však odporúčame zvoliť pre Vaše dieťa radšej otvorenú obuv alebo ľahké a nízke detské tenisky. Detská členková obuv je zase správnou voľbou do zimy. Je nepremokavá a hrejivá, vďaka čomu si dieťa drží nohy v teple aj počas daždivého a chladného obdobia. Detské členkové tenisky majú naozaj všestranné využitie – dieťa si ich môže obuť do školy, na ihrisko alebo na víkendovú prechádzku do lesa.

Ako si vybrať detské členkové tenisky

V e-shope Wojas rozlišujeme detskú dievčenskú a chlapčenskú členkovú obuv. Dievčenská obuv je väčšinou farebnejšia a prevládajú v nej najmä ružové a červené farebné motívy. U chlapcov sú to zvyčajne tmavšie farby, ako čierna, modrá, hnedá či zelená. Samozrejme, detskej fantázii sa medze nekladú, a preto by ste mali nechať Vaše dieťa vybrať si, aká obuv sa mu najviac páči.

Ako zistiť veľkosť nohy dieťaťa?

Keďže deti rastú ako z vody, rýchlo sa mení aj veľkosť ich topánok. Pred každým nákupom odmerajte dieťaťu nohu a pravidelne kontrolujte, či ho topánky nezačínajú tlačiť. Škôlkarovi a prvostupniarovi kontrolujte topánky každé 2 až 3 mesiace a väčším deťom cca raz za 5 mesiacov. Veľkosť nohy zistíte napríklad tak, že obkreslíte šľapu na papier a následne zmeriate pravítkom. V prípade detských členkových tenisiek prirátate plus 1 cm a vypočítate veľkosť pomocou našej tabuľky.

Nakupovanie s deťmi môže byť častokrát vyčerpávajúce. No vďaka e-shopu Wojas vybavíte všetko z pohodlia Vášho domova. Deti si vyberú topánky podľa prehľadných fotografií. Aby sa Vám nakupovalo ešte lepšie, pripravujeme pre Vás celoročné zľavy, takže ich kúpite za vynikajúce ceny. Navyše, za každý nákup nad 30 € máte doručenie topánok zdarma. Prajeme Vám príjemné a ničím nerušené nakupovanie!

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie