Kolekcia Pre deti

Lodičky

1 produktov
Kategórie

Detské balerínky pre malé princezné

Krásnu obuv na slávnostné príležitosti by mali mať aj deti. Príkladom elegantnej obuvi sú detské balerínky alebo detské lodičky. Vyberte si detské baleríny z e-shopu Wojas a doprajte Vašej malej parádnici pocit skutočnej dámy.

Detské balerínky a detské lodičky pre všetky mladé slečny

Krásne detské balerínky a štýlové detské lodičky zaručene rozochvejú každé dievčenské srdiečko. Nezabúdajte však na to, že detské balerínky nie sú len obyčajné topánky pre Vašu princeznú. Mnoho detičiek práve v nich urobí svoje prvé krôčiky. A pri takejto významnej udalosti sú kvalitné topánočky neodmysliteľnou súčasťou.

Detské baleríny sú vhodné na každú príležitosť

Obuv pre dievčatá musí byť v prvom rade krásna, ale aj pohodlná. Detské balerínky sú záležitosťou malých princezien a parádnic. V e-shope Wojas máme pre Vás pripravené balerínky vyrobené z kvalitnej kože, textilu, ale aj syntetiky. Sú zdobené obľúbenými dievčenskými motívmi a farbami. Okrem elegantných balerín na špeciálne príležitosti môžete u nás nájsť aj baleríny na každodenné použitie. Odporúčame ich nosiť najmä k sukni či šatám, ale môžete ich Vašej ratolesti obuť aj na návštevu, prechádzku, alebo iné voľnočasové aktivity, pri ktorých nie sú potrebné tenisky.

Okrúhle špičky balerín ochraňujú detskú nôžku pred zakopnutím, no zároveň dávajú prstom dostatočnú slobodu pohybu. Pokiaľ máte neposedné dievčatko, ktoré potrebuje stále niečo objavovať, vyberte mu model s prackou, ktorý sa mu len tak ľahko nevyzuje.

Ako vybrať detské baleríny pre svoju malú slečnu

V e-shope Wojas si môžete pre Vašu ratolesť vybrať štýlové, ľahké, pohodlné a moderné baleríny z kvalitných materiálov. Väčšina topánočiek je s prackou, aby dokázali ešte lepšie držať nôžku najmenších princezien. Vaša malá parádnica si môže vybrať baleríny vo farebných štýloch od výmyslu sveta, a preto je iba na Vás, pre aké farebné prevedenie sa rozhodnete. Veľmi obľúbené sú ružové alebo červené detské baleríny, avšak v šatníku Vašej ratolesti by rozhodne nemal chýbať ani klasický čierny pár balerín alebo detských lodičiek.

Ako zmerať Vášmu dieťaťu veľkosť jeho nohy?

Malé dievčatá sú hravé a neposedné stvorenia. Preto môže byť v určitých situáciách náročné zmerať im veľkosť nohy, aby ste zistili, ktoré balerínky budú pre ne tie pravé. Skúste meranie nohy brať ako hru a povedzte, že si idete napríklad obkresliť nohu na papier. Následne po obkreslení zmerajte obrys šľapy na papieri a prirátajte k nemu približne 1 cm. Výslednú veľkosť si vyrátate v našej veľkostnej tabuľke.

Doprajte Vašej princeznej skutočný pocit mladej dámy s novými detskými balerínkami alebo lodičkami. V našom e-shope Wojas to pôjde vďaka našim celoročným zľavám omnoho ľahšie. Detské baleríny alebo lodičky môžete mať za super ceny. Navyše, pri nákupe nad 30 € Vám tovar doručíme úplne zdarma. Prajeme Vám veľa zábavy pri nakupovaní nového páru detských balerínok a lodičiek pre Vaše najmenšie parádnice!

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie