Dámska kolekcia

Dámske kožené šľapky na opätku

21 produktov
Kategórie

Šľapky na opätku nesmú chýbať v žiadnom dámskom šatníku

Nízke, vysoké, so zdobením, či bez... dámske šľapky na opätku tvoria skvelý doplnok ku každému oblečeniu. Vytvorte si pomocou šľapiek na opätku svoj vysnívaný štýl. Môžete sa tak cítiť jedinečná a obdivovaná. Talianske kožené výrobky značky Wojas vytvárajú radu vysoko kvalitných šľapiek na opätku, vďaka ktorým dotvoríte svoj look k dokonalosti.

Štýlová a pohodlná obuv z e-shopu Wojas

Šľapky na opätku patria k najobľúbenejšej obuvi vôbec. Je to najmä vďaka ich vzdušnosti, praktickosti a pohodliu, ktoré ponúkajú. Dámske sandále môžete nosiť celé leto alebo na okázalejšie príležitosti počas roka. Talianske kožené výrobky sú značkou luxusu a kvality. Preto ak chcete zapôsobiť, či sa len cítiť komfortne, siahnite po vysoko kvalitných prírodných produktoch od Wojas.

Veľký comeback šľapiek a dámskych sandálov

Dámske šľapky na opätku nie sú trendom len poslednej doby. V minulosti, konkrétne v 90. rokoch, sa nosili takmer ku každému odevu. Veľký „boom“ vtedy zaznamenali najmä šľapky na platforme, ktoré boli vidieť všade, kde ste sa pozreli. Nesmieme zabúdať, že móda sa neustále vracia, a to znamená, čo je moderné dnes, môže byť opäť trendy aj o 20 rokov.

Ako si správne vybrať „tie pravé“ šľapky na opätku

Ešte ste si nevybrali? Nevadí, poradíme Vám ako na to. Ponuka vysoko kvalitnej obuvi Wojas je tak široká, že si určite vyberiete to „pravé orechové“. Produkty sú kožené, nepremokavé, vyrobené v Európe, z tých najlepších materiálov. Pestrá farebná škála a výber z rôznych štýlov, ktoré budú perfektne ladiť k Vašej osobnosti.

Príležitosť, na ktorú kupujete šľapky na opätku

Či už potrebujete elegantné šľapky na opätku, šľapky na platforme alebo na klinovom podpätku, alebo chcete len klasické dámske sandále na každodenné nosenie, rozhodnite sa podľa situácie, na ktorú sa chystáte.

Výška a štýl podpätku

Výška podpätku pri výbere zohráva tiež dôležitú úlohu. Podobne ako pri lodičkách by ste si mali položiť otázku, či sa cítite dobre v nižších alebo vyšších topánkach. Dámske šľapky na podpätku môžete vyberať aj na základe štýlu opätku. Ponuka vysoko kvalitnej obuvi Wojas je jedinečná aj svojim výberom „cool“ šľapiek s originálnymi, občas trocha výstrednými podpätkami. Takže si môžete vybrať napríklad elegantné šľapky na opätku, či šľapky na klinovom podpätku alebo šľapky na platforme.

Remienok šľapiek na opätku

Wojas ponúka škálu najrôznejších remienkov. Môžete tak zvoliť šľapky s minimalistickým remienkom k jednoduchým letným šatám alebo siahnuť po šľapkách s hrubým remienkom, ktorý ľahko zladíte k náročnejším alebo extravagantným lookom.

Pohodlný nákup dámskych šľapiek na opätku

Talianske kožené výrobky Wojas tvoria výber tých najlepších prírodných produktov, vďaka ktorým máte záruku komfortu a kvality. Sú vyrábané v Európe pre každý typ postavy, či štýl obliekania. Keďže si vážime našich klientov, e-shop Wojas Vám bude pravidelne poskytovať neodolateľné zľavy. Okrem toho nezabúdajte, že pri nákupe nad 30 €, máte dopravu úplne zadarmo!
Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie