Detský poltopánky

352 produktov
Všetko Mokasíny Šport Suchý zip

Detské tenisky pre malých objaviteľov

Detské tenisky sú jednou z najdôležitejších súčastí vo vývine a v živote každého hravého dieťaťa. Hľadáte pekné, no zároveň odolné tenisky pre Vaše dieťa? V e-shope Wojas Vám ponúkame detské botasky od výmyslu sveta.

Detské botasky ako najobľúbenejšia obuv pre deti

V e-shope Wojas Vám ponúkame nízke detské tenisky určené na každodenné použitie počas teplejších ročných období. Avšak vybrať si môžete aj zo stabilnejších členkových tenisiek vhodných do každého počasia či elegantnejších detských poltopánok. Nájdete tu atraktívne botasky pre deti v rôznych farebných kombináciách.

Detské tenisky pre všetkých malých dobrodruhov

Detské tenisky milujú všetky deti. Nezáleží na tom, či ide o budúcich športovcov alebo zvedavé dievčatá. Detské tenisky sú multifunkčná obuv pre každé dieťa. Či už ich Vaša ratolesť využije na ihrisku, pri ceste do škôlky alebo do školy, pri jazde na bicykli či pri naháňačke na záhrade, detské tenisky sú dôležitou súčasťou detstva každého jedného dieťaťa. Z tohto dôvodu musia byť vyrobené z kvalitných kožených materiálov alebo kvalitných textílií a musia držať detskú nohu v tej správnej polohe.

Ako správne vybrať botasky pre deti

V ponuke e-shopu Wojas si môžete vybrať medzi rôznymi dizajnami, ale aj farebnými prevedeniami. Najuniverzálnejšie detské tenisky sú čierne, avšak deti sú hravé, a preto ich určite potešia aj rôzne farebné prevedenia v našej ponuke.

Pokiaľ máte malé dieťatko, myslite na to, že mu možno práve kupujete topánky, v ktorých spraví svoje prvé krôčiky. Pri prvých krôčikoch sa začína formovať noha, a tak treba vybrať kvalitnú obuv, v ktorej sa klenba správne vyformuje. Pri nesprávnom výbere obuvi by na to totiž Vaše najmilšie mohlo doplatiť v neskoršom veku.

Ako vybrať správnu veľkosť detských tenisiek?

Deti rastú ako z vody. Predtým, než sa rozhodnete kúpiť im nový pár detských tenisiek, mali by ste odmerať veľkosť ich chodidla. Zistíte ju napríklad tak, že mu chodidlo obkreslíte na papier a následne ho odmeriate. Prirátate 1 cm navyše a vyhodnotíte pomocou našej veľkostnej tabuľky. Pamätajte, že čím zábavnejšiu túto činnosť spravíte, tým väčšiu šancu máte, že bude meranie chodidiel pri neposedných deťoch úspešné. Nová obuv musí byť totiž správne profilovaná a prispôsobená súčasnej veľkosti chodidla Vašej ratolesti. Nikdy sa nesnažte kúpiť väčšie číslo v domnienke, že dieťa doň aj tak čoskoro dorastie.

Nákup detských botasiek v e-shope Wojas

Aby bolo pre Vás rozhodovanie sa o nákupe novej obuvi na prvé krôčiky v e-shope Wojas jednoduchšie, rozhodli sme sa na niektoré modely uplatniť celoročnú zľavu. Navyše, pri každom nákupe nad 30 € Vám nové topánočky pre Vašich najmilších doručíme v rámci Slovenska úplne zadarmo. Tím Wojas Vám praje pohodu pri vyberaní nových detských tenisiek pre Vaše ratolesti!