Dámska kolekcia

Kožené čižmy na opätku

26 produktov
Kategórie

Kožené čižmy na opätku – elegancia na každú príležitosť

Čižmy na opätku patria medzi najobľúbenejšiu dámsku obuv na zimné a prechodné obdobie. Bodaj  by aj nie. Sú ženské, elegantné a pri dobrom strihu aj pohodlné. V ponuke Wojas nájdete rôzne modely dámskych čižiem na opätku navrhnuté tak, aby si medzi nimi ten pravý pre seba vybrala každá dáma.

Dámske čižmy na opätku dokonale zapadnú do vášho šatníka

Čižmy na opätku vďačia za svoju popularitu najmä univerzálnosti. Ľahko ich totiž zladíte so sukňou, šatami, elegantnými nohavicami, ale aj rifľami. V každom módnom štýle vytvoria dokonalú symfóniu s oblečením a dodajú celkovému outfitu nádych ženskosti.

Aj to je dôvod, prečo by aspoň jedny kvalitné kožené čižmy na opätku nemali chýbať v šatníku žiadnej šarmantnej dámy.

Ako si vybrať čižmy na opätku?

Najdôležitejším parametrom pri výbere je výška podpätku. Vysoké čižmy na opätku pôsobia mimoriadne žensky a zvodne, sú však vhodné skôr na príležitostné nosenie.

Na každodenné nosenie uprednostnite skôr modely na nižšom podpätku. Tie si stále zachovávajú ženský a elegantný nádych, no zároveň sú pohodlné aj pri celodennom nosení.

Našu kolekciu dámskych čižiem sme pre vás vyskladali z modelov ušitých z kvalitných materiálov, ktoré v sebe dokonale kombinujú nadčasovosť s modernosťou a štýlovosť s pohodlnosťou. Zastúpené sú modely na nižšom podpätku na každodenné nosenie, aj výrazné vysoké čižmy na podpätku.

Časté otázky

Prečo si vybrať kožené čižmy na opätku?

Kožené dámske čižmy sú o niečo drahšie, než čižmy vyrobené zo syntetických materiálov. S kúpou takýchto topánok však získate skutočne kvalitnú obuv, ktorú môžete nosiť aj niekoľko sezón bez toho, aby bolo na nej poznať nežiadúce známky nosenia.

Sú čižmy na opätku vhodné na celodenné nosenie?

Čižmy na opätku sú na rozdiel od iných dámskych zimných topánok vhodné skôr na príležitostné nosenie. No ak siahnete po modeloch na nižšom podpätku, bez problémov ich môžete nosiť aj celý deň.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie