-20% s kódom STEP20
Pešo do leta 20% zľava pre členov klubu

* Ponuka platí pre prihlásených zákazníkov do 4.06 v predajniach WOJAS a na www.wojas.sk. Kód:STEP20

Všetko Na podpätku Slip-on Na ihle Zip on Ostatné
  • 1
  • z
  • 1

Čierne kožené čižmy nesmú chýbať v žiadnom botníku

Zima klope na dvere, a preto čierne kožené čižmy získavajú hlavnú úlohu v botníku väčšiny žien. Zima so sebou prináša nielen chladné počasie a dni ponorené do pochmúrneho šera, ale aj sviatok svätého Mikuláša a Vianoce.

Viete, ako je spojený sviatok svätého Mikuláša a čierne kožené čižmy? Pokiaľ Vám táto súvislosť nie je známa máme pre Vás skvelú správu – e-shop Wojas Vám okrem bohatej ponuky dámskych čižiem prináša aj priblíženie tejto milej tradície. Tak neváhajte a vneste si do Vášho domova spolu s talianskymi koženými výrobkami od nás aj nádych prichádzajúcich vianočných sviatkov.

V hlavnej úlohe sú dámske čižmy na každú príležitosť

Dámske čižmy majú mnohé podoby a tvary. V nákupných centrách môžete nájsť čierne semišové čižmy, čierne vysoké čižmy nad kolená, ale aj rôzne iné druhy elegantných čiernych čižiem. Jesenné počasie a prichádzajúca zima sú ideálny čas, kedy musíte Vašim nohám poskytnúť výraznejšiu ochranu proti vonkajším vplyvom. Okrem nepriaznivých poveternostných podmienok sú čižmy v období zimy a vianočných sviatkov významné aj kvôli sviatku svätého Mikuláša.

Traduje sa, že svätý Mikuláš žil v starom Grécku a bol veľmi dobrým človekom. V noci sa prechádzal ulicami a keď videl chudobnú rodinu, tak im nechal v okne dary – jedlo, mince alebo hračky. Povráva sa, že Mikuláš rozdávajúci majetok tým, ktorí to potrebujú, sa dožil 90 rokov a zomrel 6. decembra. Jeho poverami opradená povesť sa tiahne do dnešných dní, a tak si i dnes symbolicky dávame 5. decembra večer očistené čižmy do okien v očakávaní, že na druhý deň ráno v nich nájdeme rôzne sladkosti, oriešky či ovocie. Milé dámy, nezabudnite si poriadne vyčistiť Vaše čierne lakované čižmy a kto vie, možno aj Vás obdarí svätý Mikuláš nejakou dobrotou.

Ako si vybrať správne čierne kožené čižmy na mrazivé dni

Pri výbere dámskych kožených čižiem čiernych je potrebné dbať nielen na to, aby sa do nich vošlo čo najviac maškŕt od svätého Mikuláša, ale aj na to, aby ste sa v nich cítili komfortne a štýlovo. Čierne kožené čižmy v ponuke e-shopu Wojas sú vysoko kvalitné a vyrobené v Európe, takže Vaše nohy budú chránené od nepriaznivého počasia, chladu a vlhkosti. Elegantné čierne čižmy sú prírodné produkty – výsledky spracúvania najkvalitnejších prírodných materiálov, ako je koža. Nezabúdajte, že bez ohľadu na to, či si vyberiete čierne semišové čižmy alebo čierne lakované čižmy, musíte sa v nich cítiť ako hviezda, a to nielen v práci, ale i na večeri s priateľmi.

Dámske čižmy, čižmy, čižmičky sú už na ceste k Vám

Milé dámy, ak túžite po dámskych čižmách alebo dámskych poltopánkach, tak v e-shope Wojas ste na správnej adrese. Ponúkame mnohé zľavy a výhody, preto nás nezabúdajte aktívne sledovať, ale aj veľmi výhodné nákupy. Ak nakúpite ktorékoľvek z dámskych kožených čižiem čiernych, a to nad 30 €, dopravu máte od nás zadarmo. Tak neváhajte a spestrite si Váš botník novými kúskami talianskych kožených výrobkov, my Vám radi poradíme pri výbere.

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie