Kolekcia Dámske

Dámske sandále

70 produktov
Všetko Espandryle Na podpätku Na ihle Ostatné

Čierne sandále na platforme ako jedinečný módny doplnok

Túžba po vysokých topánkach sa nie vždy naplní, pretože chôdza na klasických tenkých podpätkoch si vyžaduje trochu praxe. Našťastie existujú čierne sandále na platforme, v ktorých je chôdza jednoduchšia a stabilnejšia. Dámske sandále z e-shopu Wojas sú skvelá voľba na leto, a hodia sa aj na každodenné nosenie.

Čierne sandále na platforme vyrobené v Európe

Nech už si vyberáte akékoľvek topánky, zamerajte sa na kvalitu. Talianske kožené výrobky sú synonymom kvality a vkusu. Vaše nové dámske sandále nemusia byť práve z Talianska, vo všeobecnosti Vám však odporúčame vybrať si prírodné produkty vyrobené v Európe. Kvalitné kožené sandále sú síce drahšie, ale ich životnosť je dlhšia, materiály kvalitné a spracovanie precízne. Vďaka tomu Vás budú sandále sprevádzať nejedným letom a neopotrebujú sa hneď po prvej, prípadne druhej sezóne. Pohodlné sandále na platforme si rýchlo obľúbite, takže sa s nimi určite nebudete chcieť takto rýchlo rozlúčiť.

Ako si vybrať dámske čierne sandále, aby Vám dokonale sadli

Čierne dámske sandále patria k tým najobľúbenejším, pretože táto farba je neutrálna a nenápadná. Dámske sandále v čiernej farbe si preto môžete obuť k oblečeniu akejkoľvek farby, hodia sa aj k najrôznejším vzorom. Jednoducho ide o farbu, ktorou určite nič nepokazíte. Podobne sú na tom aj biele sandále.

Ak hľadáte spoločenské sandále čierne, platforma nie je celkom najvhodnejšia. V takýchto prípadoch je lepšie siahnuť po sandáloch s klasickým podpätkom, prípadne po lodičkách. Aj keď sú dámske sandále čierne univerzálne, dávajte si pozor, aký model vyberiete. Platforma upozorňuje na nohy a vlastne celú spodnú časť tela. Ak máte napríklad silnejšie lýtka, čierne remienkové sandále zrejme nebudú to pravé. Zvoľte radšej čierne kožené sandále, ktoré nemajú zapínanie alebo viazanie nad členkom. Upriamiť pozornosť na lýtka je dobré iba ak nechcete, aby sa sústredila na hornú časť tela. Dámske sandále na platforme sa výborne hodia k ľahkým letným šatám, sukniam aj šortkám.

Prečo si vybrať vysoko kvalitné čierne sandále na platforme

Sandále na platforme sú pohodlnejšia alternatíva ku klasickým podpätkom. Ak si chcete opticky predĺžiť postavu, alebo sa jednoducho cítite lepšie vo vysokých topánkach, sandále na platforme Vám budú vyhovovať. Vyšší komfort pramení najmä z toho, že váha je rozložená na celé chodidlo. Samozrejme budete mať aj lepšiu stabilitu pri chôdzi. Klinový podpätok je vhodný pre ženy nižšej postavy, ale na platforme vyniknú aj nohy vyšších žien.

Čierne kožené sandále objednáte aj online v e-shope Wojas

Vysnívané čierne sandále na platforme si môžete kúpiť aj bez toho, aby ste vyšli z domu. V e-shope Wojas Vás okrem veľkého výberu čakajú aj rôzne výpredaje a akcie. Pri nákupe nad 30 € máte navyše doručenie zadarmo. Ak by ste netrafili veľkosť, alebo by Vám sandále nesadli, môžete ich vrátiť alebo vymeniť. Nákup online je pohodlný a dostupný nonstop. Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanies certifikátom SSL
Doprava zadarmo nad 30 €
Doprava zadarmonad 30 €
30 dní na vrátenie
30 dnína vrátenie